Wyszukiwarka materiałów zdigitalizowanych
Nr zespołu:
41
43
50
106
247
249
260
265
371
377
405
408
411
458
487
496
501
502
571
572
606
624
629
641
642
854
883
919
922
928
1075
1076
1082
1088
1094
1096
1097
1103
1109
1118
1360
1378
1383
1385
1386
1388
1389
1390
1414
1418
1514
1530
1553
1560
1789
1790
1945
1948
1994
2135
2210
2211
2235
2321
2489
2495
2731
2864
2881
Nazwa zespołu:
Akta archiprezbiterów barczewskich - Diecezja Warmińska
Akta Diecezji Warmińskiej - zbiór szczątków zespołów
Akta miast - zbiór szczątków zespołów
Akta miasta Barczewo
Akta miasta Braniewo
Akta miasta Orneta
Akta miasta Reszel pow. biskupiecki (dawny pow. reszelski)
Cechy miasta Lidzbark Warmiński
Domenalny Urząd Policyjny w Ornecie
Domenalny Urząd Wymiaru Sprawiedliwości w Barczewie
Ewangelicki Sierociniec i Zakład Wychowawczy dla Warmii w Barczewie
Gminna Rada Narodowa we Fromborku
Inspektorat Szkolny w Lidzbarku Warmińskim
Inspektorat Szkolny w Olsztynie
Kapituła Katedralna Diecezji Warmińskiej (z siedzibą we Fromborku)
Kapituła Kolegiacka w Dobrym Mieście
Katolicka Szkoła Polska /Powszechna/ w Jarotach w Olsztynie
Klasztor O.O. Bernardynów w Barczewie - Diecezja Warmińska
Komisja Specjalna do Regulacji Stosunków Własnościowych Chłopów i Ziemian w Lidzbarku Warmińskim
Komisja Specjalna do Regulacji Stosunków Własnościowych Chłopów i Ziemian w Reszlu
Komitet Miejski Polskiej Partii Robotniczej w Olsztynie
Komitet Powiatowy Polskiej Partii Robotniczej w Lidzbarku Warmińskim
Komitet Powiatowy PPR w Biskupcu
Komitet Powiatowy PPR w Braniewie
Kościół Ewangelicki w Biskupcu
Kościół Ewangelicki w Bisztynku
Liceum Hosianum w Braniewie
Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim
Liceum Pedagogiczne w Lidzbarku Warmińskim
Lokalny Inspektorat Szkolny w Barczewie
Lokalny Inspektorat Szkolny w Olsztynie
Miejski Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Olsztynie
Muzeum Mazurskie w Olsztynie
NSDAP Kierownictwo Powiatowe w Olsztynie
Parafia Archiprezbiteralna w Reszlu. Diecezja Warmińska
Parafia katolicka w Dobrym Mieście Diecezja Warmińska
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Biskupcu
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Braniewie
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Lidzbarku Warmińskim
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Olsztynie
Pruski Urząd Budownictwa Naziemnego w Olsztynie
Stacja Naukowa Instytutu Zachodniego "Instytut Mazurski" w Olsztynie
Superintendentura w Lidzbarku Warmińskim
Superintendentura w Olsztynie
Szkoła miejska w Biskupcu
Urząd Budownictwa Naziemnego w Biskupcu
Urząd do Spraw Melioracji i Urządzeń Wodnych w Olsztynie
Urząd Domenalno - Rentowy w Braniewie
Urząd Domenalno-Rentowy w Biskupcu
Urząd Domenalno-Rentowy we Fromborku
Urząd Skarbowy w Lidzbarku Warmińskim
Urząd Stanu Cywilnego w Biskupcu
Urząd Stanu Cywilnego w Reszlu, pow. reszelski
Urząd Zarządu Domeny w Reszlu
Wojewódzki Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Olsztynie
Wojewódzki Komitet Żydowski w Olsztynie
Zarząd Miejski i Miejska Rada Narodowa w Jezioranach, pow. reszelski
Zarząd Miejski w Barczewie pow. olsztyński
Zarząd Miejski w Bisztynku pow. Biskupiecki
Zarząd Miejski w Braniewie
Zarząd Miejski w Dobrym Mieście pow. lidzbarski
Zarząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim
Zarząd Miejski w Olsztynie
Zarząd Miejski w Ornecie
Zarząd Miejski w Reszlu
Zarząd Odbudowy Zamku w Lidzbarku Warmińskim
Zbiór szczątków zespołów nadleśnictw z terenu woj. Olsztyńskiego
Związek Budowy Małych Osiedli w Barczewie
Związek Młodzieży Demokratycznej w Olsztynie
Nazwa oryginalna:
Warning
: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in
/WWW/baza/szukaj-b.php
on line
96
Tytuł jednostki:
Daty skrajne:
Hasło indeksu geograficznego:
Altkamp
Andrzejówka
Annowo
Baranówka
Barczewo
Bauda rzeczka
Baude
Baude Kanal
Baudy kanał
Bażyny
Beck
Bemowizna
Betkendorf
Białczyn
Biały Dwór
Biedkowo
Biesowo
Bietkowo
Bischofsburg
Biskupiec
Bisztynek
Blieshöfen
Blizina
Bliżewo
Bludowo
Błudowo
Bogatynia
Böhmenhofen
Borkowo
Boryniec
Braniewo
Braniewo Nowe Miasto
Braunsberg
Braunsberg Neustadt
Braunsberg-Schlossdamm
Brzeszczyny
Bukwałd
Chaberkowo
Chłopki
Chruściel
Cielętnik
Czerwonka
Czosnowo
Dajtki
Damerau
Dąbrowa
Dąbrówka
Derc
Derz
Deuthen
Dglebiska
Długi Bór
Dłużnica
Drewnowo
Drewsdorf
Duże Kaborno
Einholc
Fehlau
Frankenau
Franknowo
Frauenburg
Fraunburg-Ziegelei
Frączki
Frombork
Grieslienen
Gronkowo
Gronowo
Gross Bössau
Gross Buchwalde
Gross Lemkendorf
Gross Rautenberg
Gross Tromp
Grunau
Grunenberg
Gryźliny
Grzędy
Hagendorf
Hedrychowo
Henrykowo
Jedliny
Jegeritten
Jegritten
Jegryty
Jeziorany
Jeziorko
Jędrychowo
Jonkendorf
Jonkowo
Józefowo
Kabiny
Kagern
Kaginowo
Kälberhaus
Karaszewo
Karpiny Małe
Karpiny Wielkie
Karschau
Karszewo
Kępa Tolnicka
Kikity
Kirschfeld
Klackendorf
Klawsdorf
Klein Maulen
Klein Rautenberg
Klein Tromp
Klejnowo
Klenau
Klewno
Klopchen
Knobloch
Knoksztyn
Koggenbusch
Kolno Mazurskie
Komajny
Komienen
Kominki
Kopernikowo
Korsekajny
Korszan
Köslin
Koszuny
Kramarzewo
Krämersdorf
Kreutzdorf
Krosno
Kruzy
Krze
Krzyżewo
Książno
Kurau
Kurowo Braniewskie
Lamkowo
Lechowo
Lelkowo
Leśna
Libnowo
Lindenau
Lipowina
Lipówka
Lutry
Łazy
Łężany
Łódź
Maciejewo
Mała Rucianka
Małdyty
Marcinkowo
Märtinsdorf
Mazury
Mertensdorf
Meteshofen
Miejska Wieś
Mikołajewo
Miłkowo
Młyn
Młynary
Młynówka
Mühlhausen
Mułki
Naguszewo
Najdymowo
Narusa
Narz
Neu Märtinsdorf
Neu Passarge
Neu Vierzighuben
Neu Wuttrienen
Neudims
Neumark
Nickelsdorf
Niedbałki
Nikielkowo
Nowa Pasłęka
Nowa Wieś
Nowe Marcinkowo
Nowe Włóki
Nowica
Nowiny
Olsztyn
olsztyńskie województwo
Open
Ornet Fluss
Orneta
Oterki
Palta
Paltyna
Parlack
Pasłęka
Passarge
Passwich
Patryki
Penglitten
Petelkau
Peterhof
Pęglity
Pieciszewo
Pieniężno
Pierławki
Pierzchały
Piotrkowiec
Piotrowy Dwór
Piszewo
Plasswich
Pluty
Płoskinia
Płoskinie
Podlesie
Podlipie
Poznań
Prejłowo
Preylowen
Przykop
Przykopp
Radom Wieś
Radostowo
Radoszki
Radziejewo
Raschung
Rasząg
Redigkeinen
Redykajny
Regitten
Reszel
Ridbach
Rogity
Rosenau
Rössel
Rothflies
Różany
Różnowo
Rukławki
Rydłowo
Ryn Reszelski
Rzeck
Sanckt Andreasberg
Sankau
Santoppen
Sawity
Sądkowo
Sątopy-Samulewo
Schafsberg
Schalmey
Schaustern
Schilgehnen
Schillgehnen
Schöndamerau
Schöndorf
Schwillgarben
Spiegelberg
Sprecowo
Stanislewo
Stępień
Straubendorf
Struga
Strumno
Stryjewo
Strzyżewo
Szalmia
Szałstry
Szambory
Szarniki
Szczepkowo
Szyleny
Świętochowice
Tiedmannsdorf
Tłokowo
Tolkowiec
Tolksdorf
Tollack
Tornin
Trąbki
Trąby
Troszkowo
Tulity
Tuławki
Ułowo
Unikowo
Vierzighuben
Vogelsang
Walsch Fluss
Wałsza
Warmia
Warszawa
Wartenburg
Weinrichsdorf
Wewno
Wielewo
Wielka Rucianka
Wieps
Wierzgubach
Wierzno Małe
Wierzno Wielkie
Wipsowo
Włoczyska
Wojnity
Wojtowo
Wojtyny
Wola Lipowska
Wołowo
Wopy
Wormditt
Worpławki
Woźno
Wyranden
Wyrandy
Wysoka Dąbrówka
Zaborowo
Zabrodzie
Zadroże
Zagern
Zakrzewiec
Zakrzewo
Zawierz
Zerbunie
Zieleinak
Hasło indeksu osobowego:
Adamczyk Władysław
Antoniewicz Jerzy
Arendt Alfons
Arndt Nicolaus
Bader Albert
Bargel Joan
Bartel Anna
Bartel Elisabeth
Baumgart Josef
Behlau Elisabeth
Behlau Franz
Behrendt Josef
Berendt Joan
Bernet Hugo
Beyer August
Biedrawina - Sukertowa Emilia
Bielau Eduard
Biell Wulhelmine geb. Pätzel
Bioletzki Rosa
Bitkowski Johann
Blank Paul
Bleise Paul
Bludau Ananstasia geb. Weiss
Bludau Andreas
Bludau Rosa
Boenigk Jan
Bogun Carl
Bohm Bruno
Böhm Johann
Böhm Paul
Böhn Paul
Bolz Joseph
Borchert August
Borgman Caroli
Brachmann Max
Braun August
Braun Franz
Braun Michael
Braun Otto
Brunon Boehm
Bucholtz August
Bucholtz Gustaw
Bucholz Martha
Buhnau Bertha
Burchert Julius
Burski Jerzy
Casimir Martha
Chmielewski Czesław
Dargel Hedwig
Dargel Julius
Duwe Franz Eduard
Dyck Robert
Dziatkowski Franciskus
Eckert Franz
Edmund Brzozowski
Ehlert, G. Thiel J. i Matern Peter
Engelberg Bertha
Engling August
Eppingen Fritz
Eppinger Fritz
Erdmann Julius
Eugelberg Adalbert
Feidr Johann
Fock Georgius
Fox Josef
Freudenberg Hermann
Freytag Anton
Fuhn Clara
Gackel Friedrich
Gehrmann Philip, Michael, Lorenz
Gehrmann Valentin
Gendritzki Theodor
Geng Paul
Gerigk Johann i Margarete z d. Ruhnau
Geritz Franz
Geritz Gasparis
Gębik Władysław
Gillmaeister Anna
Gilzer Lucia
Gizewiusz Gustaw
Gladen Joan
Glaw Andreas
Glaw Zacharias
Goldau Hugo
Grabowski Adam Stanisław
Graw Anton
Greisner Emil
Greissner Emil
Grell Heinrich
Greritz Gasparis
Griffke Wilhelm
Grischmann David
Gross Georg
Grunwaldt J.
Grygier Tadeusz
Haagen Albert
Hallmann Anton
Hallmann Georg
Hallmann George
Harnau Michael
Harwardt Joseph i Lorenz
Harwart Andreas
Harwart Johann
Hasenberg Peter
Hausmann Joseph
Heick Franz
Hennig Bertha
Hiepler Fritz
Hinz August
Hinz Joannis
Hinz Michael
Hinzmann Andreas
Hinzmann Johann
Hipler Fritz
Hoenig Bruno
Hoffmann Jacob
Hofmann Franc
Hofmann Jacob
Hofmann Joan
Hohman Joseph
Hohmann Joseph
Höhn Josef
Höhn Joseph
Hohsman Joannis
Hollaender Martin
Holzky Rudolf
Höpfner Johann
Hoppe August
Jaśniewski Bronisław
Jędrzejek Józef
Jung Martha
Kadan Franz
Kajka Michał
Kandler Otto
Kastan Martin
Kellmann Auguste
Kellmann Catharina
Ketner Gustav
Keuchel Franz
Kissler Gustav
Klein Andreas
Klein Rudolf
Klingenberg bernhard
Kluth Anton
Kluth Elisabeth
Knaebe Johann
Knoblauch Ferdinand
Knobloch Anton
Koch Erich
Kohse Otto
Kohwaldt Franz
Kohwaldt Joseph
Koll Anna
Koll August
Koll Nicolaus
Kollberg Ernst
Kowaldt Christiani
Kraft Bruno
Krakowski Josef
Krasowski Kazimierz
Kreichner Johann
Kromer Marcin
Kroschewski Paul
Kucharzewski Michael
Kuhn August
Kuhn Karl
Kuhn Maria
Kuschmaltz Franciszek
Lang Jacob
Lange Maria
Langwald Elisabeth
Langwalt Petrus
Laws Bartel
Laws Georg
Lay Anton
Lehmann Anton
Lehmann Joan
Leidtke Franz
Lemcki Anton
Lemke Frnaz
Leszczyński Wacław
Lettau Valentin
Leyding Gustaw
Leyk Fryderyk
Lęgowski Michał
Liebert Andreas
Liedig Eduard
Liedig Paul
Lieter August
Lingemann Catharina
Lingmann Franz
Lingmann Johann
Lingnau Nathalie
Lionau Michael
Lipski Emil
Litteck Aqugust
Luczak Peter
Malewski Juliusz
Małłek Karol
Marquardt Andreas
Marquardt Franz
MarquardtJoseph
Martin Joseph
Marx Joseph
Masan Paul
Masau Paul
Melcher Anna
Melicher Andreas
Meltzer Petro
Menzel Ferdinand
meshing Anton
Mittenberg Sally
Moschall Emil
Mosen elisabeth
Motzkus Martin
Müller Albertus
Müller Joan
Müller Paul
Müller Samuel
Neimann Georg
Neubarth Richard
Neudenberger Karl
Neuenborn Robert
Neumann Max
Neuwald Clara
Neuwaldt Anton
Neuwaldt Josef
Nisch Margarete
Nitsch Bernhard
Nitzmann Petrus
Olejniczak Wacław
Olszewski Joanes
Orlikowski von Thomas
Ott Emilie
Otto Paulus
Pacholl Wilhelmine geb. Pätzel
Palm August
Pałucki Tadeusz
Paul Andreas
Pencvit Anton Cajetan
Perk Agathe
Perwo Ernst Carl
Peter Joseph
Peters Fritz
Pieniężna Wanda
Pilgermann Emilie
Piotrowski Andreas
Plath Anton
Pohlmann Bernhard
Poschmann Carl Franz
Poschmann Fritz
Potocki Teodor
Późny Walter (Władysław)
Preus Martin i Johann
Preuss Johann
Preuss Vincenz
Puth Ferdinand
Radau Albert
Radau Carl
Radau Eduard
Radau Franz
Radau Johann
Rex Anton
Rockel Josef
Roepert Rudolf
Rohn Emil
Rohn Petrus
Roman wdowa
Romeike Carl
Rosenkranz Josef
Rosenkranz Joseph
Rudnicki Szymon
Ruhnau Paul
Schacht Ida
Schacht Katharina
Schacht Otto
Scharnitzki Ascher
Scharnitzki Gustav
Scheffler Danielis
Schicht Johann
Schilling Rudolf
Schinz Ernst
Schlesiger Joan
Schmidt Georg
schmidt Joan
Schneider Eduard
Schneider Josef
Schnigenberg Anna
Schnigsberg Theodorus
Schrnitzki Eugen
Schröder Joseph
Schroeter August
Schroeter Ferdinand
Schröter Adalbertus
Schröter Jacob
Schulz Anna
Schulz Georg
Schulza Aloys
Schwartz Hubert
Schwarz Ottilie Anna
Silberbauch Valentin
Skurpski Hieronim
Soczewski von Just
Sommerfeld Andreas
Sonnabend Emil
Sowa Franz
Sowa Paweł
Sperling Friedrich
Sperling Julius
Sperling Otto
Splaneemann Elisabeth
Stange Joseph
Stańczyk Stanisław
Steffen Robert
Steinke Anton
Stoll Johann
Stolz Emil
Suht Franz
Sukertowa - Biedrawina Emilia
Szaft Michał
Szymański Edward
Śliwa Alojzy
Taeger Karl
Tausch Caspar
Tausch Johann Peter
Teicher Johann
Thaler Joachim
Thater Andreas
Thiel Andreas
Thiel Franz
Thiel Paul
Thim Mathias
Thimm August
Thomaszewski August
Tilz Valentin
Treps Ignatz
Ulm Josef
Wajwod Anton
Wanderlich Leopold
Wańkowicz Melchior
Wax Anton
Wax Johan
Wax Joseph
Weide August
Weinberg August
Weiss Otto
Weisspferdt Jacob
Wener Jacob
Werner Elisabet
Werner Jacob
Wichman Maria
Wichmann Andreas
Wichmann Maria
Wilamowski Bogdan
Wirdel Franz
Wobbe Anton
Wölki Anton
Wydżga Jan Stefan
Zagermann Joseph
Zahlmann
Zahmer Carl
Załuski Andrzej Chryzostom
Zientara - Malewska Maria
Zimmermann Barbara
Zimmermann Otto Paul
Hasło indeksu przedmiotowego:
Copyright © 2011-2013 All Rights Reserved
licznik odwiedzin