Wyszukiwarka materiałów zdigitalizowanych
Nr zespołu:
1
2
41
43
45
46
47
49
50
51
53
55
57
65
66
67
68
70
71
72
73
74
75
76
77
78
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
97
98
99
100
101
102
106
247
249
257
259
260
261
265
304
305
306
307
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
364
366
367
371
377
385
405
408
411
458
487
496
501
502
565
571
572
580
581
582
583
585
585
606
614
624
629
634
635
641
642
679
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
714
715
716
717
718
719
720
721
722
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
744
745
746
747
748
749
750
751
752
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
854
855
856
857
858
859
860
861
862
863
864
865
867
868
869
870
871
872
873
874
875
877
878
879
883
885
887
888
889
890
891
892
893
895
897
919
922
928
1075
1076
1082
1084
1088
1094
1096
1097
1103
1109
1118
1250
1251
1252
1282
1292
1296
1332
1333
1334
1335
1336
1337
1338
1339
1341
1344
1346
1348
1349
1350
1351
1360
1363
1364
1378
1379
1383
1384
1385
1386
1387
1388
1389
1390
1410
1411
1414
1418
1431
1432
1433
1434
1457
1463
1514
1523
1524
1525
1526
1527
1528
1530
1537
1538
1553
1560
1577
1626
1627
1628
1629
1630
1632
1634
1635
1636
1637
1638
1639
1641
1642
1643
1644
1646
1663
1664
1666
1667
1668
1669
1670
1671
1672
1673
1674
1675
1676
1677
1678
1726
1729
1730
1731
1732
1733
1734
1735
1736
1737
1738
1741
1742
1743
1744
1745
1752
1767
1768
1770
1778
1789
1790
1791
1794
1795
1796
1799
1855
1856
1862
1945
1948
1949
1950
1951
1952
1953
1954
1955
1956
1957
1958
1959
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
2044
2045
2046
2047
2048
2049
2050
2051
2052
2053
2054
2055
2056
2057
2058
2059
2060
2061
2105
2106
2107
2108
2109
2110
2111
2112
2113
2114
2135
2139
2210
2211
2235
2321
2376
2489
2495
2731
2864
2866
2881
2890
2921
2926
2927
2929
2946
2955
2970
2971
2972
2973
2986
3010
3011
3524
Nazwa zespołu:
Kościoły ewangelickie diecezji giżyckiej - zbiór szczątków zespołów
Kościół ewangelicki w Bożym - diecezja mrągowska
Kościoły ewangelickie diecezji bartoszyckiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji suskiej - zbiór szczątków zespołów
Kościół ewangelicki w Kraplewie - Durągu - diecezja ostródzka
Kościół ewangelicki w Rynie - diecezja. Giżycka
Kościół ewangelicki w Wydminach - diecezja giżycku
Kościół Ewangelicki w Gilge
Akta archiprezbiterów barczewskich - Diecezja Warmińska
Akta Diecezji Warmińskiej - zbiór szczątków zespołów
Akta miast - zbiór szczątków zespołów
Akta miasta Barczewo
Akta miasta Braniewo
Akta miasta Morąg
Akta miasta Olsztyn
Akta miasta Orneta
Akta miasta Ostróda
Akta miasta Reszel pow. biskupiecki (dawny pow. reszelski)
Akta Sejmu Księstwa Pruskiego
Akta stanu cywilnego gminy Grzebsk
Akta stanu cywilnego gminy Janowiec Kościelny
Akta stanu cywilnego gminy Janowo
Akta stanu cywilnego Okręgu Bożniczego w Janowie
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Dłutowie
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Grzebsku pow. mławski
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Janowcu Kościelnym
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Janowie
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Sarnowie
Archiwum rodziny Finckenstein
Cechy miasta Królewiec
Cechy miasta Lidzbark Warmiński
Domenalny Urząd Policyjny w Ornecie
Domenalny Urząd Wymiaru Sprawiedliwości w Barczewie
Ewangelicki Kościół Katedralny w Królewcu
Ewangelicki Sierociniec i Zakład Wychowawczy dla Warmii w Barczewie
Gminna Rada Narodowa we Fromborku
Inspektorat Szkolny w Lidzbarku Warmińskim
Inspektorat Szkolny w Olsztynie
Kamera Wojenna i Domen w Królewcu - Gąbinie
Kapituła Katedralna Diecezji Warmińskiej (z siedzibą we Fromborku)
Kapituła Kolegiacka w Dobrym Mieście
Katolicka Szkoła Polska /Powszechna/ w Jarotach w Olsztynie
Klasztor O.O. Bernardynów w Barczewie - Diecezja Warmińska
Klasztor Ojców Bernardynów w Lubawie
Komisja Specjalna do Regulacji Stosunków Własnościowych Chłopów i Ziemian w Lidzbarku Warmińskim
Komisja Specjalna do Regulacji Stosunków Własnościowych Chłopów i Ziemian w Reszlu
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Boguchwałach pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Borecznie pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Bramce pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Królewie pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Małdytach pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Miłakowie pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Myślicach pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Słoneczniku pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Starym Dzierzgoniu pow. morąski
Komitet Gminny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Zalewie pow. morąski
Komitet Miejski Polskiej Partii Robotniczej w Olsztynie
Komitet Powiatowy Polskiej Partii Robotniczej w Lidzbarku Warmińskim
Komitet Powiatowy Polskiej Partii Robotniczej w Morągu
Komitet Powiatowy PPR w Biskupcu
Komitet Powiatowy PPR w Braniewie
Kosciół Ewangelicki w Pillupönen
Kościoły ewangelickie diecezji działdowskiej, nidzickiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji Gąbin, Labiawa i Niederung - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji kętrzyńskiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji morąskiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji ostródzkiej i olsztyneckiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji pasłęckiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji piskiej - zbiór szczątków zespołów
Kościoły ewangelickie diecezji węgorzewskiej-zbiór szczątków zespołów
Kościół Ewangelicki w Caymen
Kościół ewangelicki w Auglitten-Schönwalde
Kościół ewangelicki w Barczewie - diecezja olsztyńska
Kościół Ewangelicki w Biskupcu
Kościół Ewangelicki w Bisztynku
Kościół Ewangelicki w Borecznie
Kościół ewangelicki w Böttschersdorf - Allenau
Kościół Ewangelicki w Creuzburgu
Kościół ewangelicki w Czernikach - diecezja kętrzyńska
Kościół Ewangelicki w Dąbrówce
Kościół ewangelicki w Deutsch Wilten, Georgenau, Ostre Bardo - diecezja bartoszycka, diecezja Friedl
Kościół ewangelicki w Deutsch Wilten, Georgenau, Ostre Bardo - diecezja bartoszycka, diecezja Friedl
Kościół Ewangelicki w Dębowcu
Kościół Ewangelicki w Didlacken
Kościół ewangelicki w Domnowie
Kościół ewangelicki w Drygałach - diecezja piska
Kościół ewangelicki w Działdowie - diecezja działdowska
Kościół ewangelicki w Gdakowie - diecezja suska
Kościół Ewangelicki w Georgenburgu
Kościół Ewangelicki w Göritten
Kościół ewangelicki w Gross Engelau
Kościół ewangelicki w Gross Friedrichsdorf
Kościół Ewangelicki w Haberbergu w Królewcu
Kościół ewangelicki w Janikach Wielkich ( Kościół filialny parafii ewangelickiej w Jaśkowie) - diece
Kościół Ewangelicki w Jaśkowie
Kościół Ewangelicki w Jodlaukach
Kościół Ewangelicki w Judytach
Kościół ewangelicki w Kanigowie - diecezja nidzicka
Kościół Ewangelicki w Kattenau
Kościół ewangelicki w Kętrzynie
Kościół ewangelicki w Klein Schönau
Kościół ewangelicki w Kobułtach - diecezja szczycieńska
Kościół ewangelicki w Koszelewach - diecezja działdowska
Kościół Ewangelicki w Kruklankach
Kościół Ewangelicki w Książniku
Kościół ewangelicki w Kurkach diecezja ostródzka
Kościół Ewangelicki w Kutach
Kościół ewangelicki w Lauknen
Kościół Ewangelicki w Mahnsfeld
Kościół ewangelicki w Miłkach - diecezja giżycka
Kościół Ewangelicki w Morągu
Kościół ewangelicki w Mrągowie - diecezja mrągowska
Kościół ewangelicki w Narzymiu - diecezja działdowska
Kościół ewangelicki w Nawiadach - diecezja mrągowska
Kościół Ewangelicki w Norkitach
Kościół Ewangelicki w Nowej Wsi
Kościół Ewangelicki w Obeliszkach
Kościół ewangelicki w Okartowie - diecezja piska
Kościół Ewangelicki w Olsztynie
Kościół ewangelicki w Pasymiu - diecezja szczycieńska
Kościół Ewangelicki w Pelleninkach
Kościół Ewangelicki w Pilkałach
Kościół ewangelicki w Płośnicy - diecezja działdowska
Kościół Ewangelicki w Pobethen
Kościół ewangelicki w Prabutach - diecezja suska
Kościół ewangelicki w Rozogach - diecezja szczycieńska
Kościół Ewangelicki w Saalau
Kościół ewangelicki w Sępopolu - diecezja. Bartoszycka
Kościół ewangelicki w Skowronach - diecezja pasłęcka
Kościół Ewangelicki w Słoneczniku-Wenecji
Kościół ewangelicki w Sorkwitach - diecezja mrągowska
Kościół Ewangelicki w Starym Mieście w Królewcu
Kościół Ewangelicki w Stockheim
Kościół Ewangelicki w Strużynie
Kościół ewangelicki w Szczurkowie - diecezja bartoszycka
Kościół ewangelicki w Szczytnie - diecezja szczycieńska
Kościół ewangelicki w Szestnie - diecezja mrągowska
Kościół Ewangelicki w Szillen
Kościół Ewangelicki w Szirgupönen
Kościół Ewangelicki w Szymonowie
Kościół Ewangelicki w Szyrwincie
Kościół Ewangelicki w Tragheim w Królewcu
Kościół Ewangelicki w Walterkehmen
Kościół Ewangelicki w Wilkiszkach - Laugszargen
Kościół Ewangelicki w Włodowie
Kościół ewangelicki w Wojciechach - diecezja bartoszycka
Kościół Ewangelicki w Zalewie
Kościół Ewangelicki we Florczakach
Królewski Konsystorz w Prusach
Liceum Hosianum w Braniewie
Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim
Liceum Pedagogiczne w Lidzbarku Warmińskim
Lokalny Inspektorat Szkolny w Barczewie
Lokalny Inspektorat Szkolny w Olsztynie
Miejski Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Olsztynie
Muzeum Mazurskie w Olsztynie
NSDAP Kierownictwo Powiatowe w Olsztynie
Parafia Archiprezbiteralna w Reszlu. Diecezja Warmińska
Parafia katolicka w Dobrym Mieście Diecezja Warmińska
Parafie katolickie diecezji chełmińskiej
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Biskupcu
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Braniewie
Powiatowy Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Lidzbarku Warmińskim
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Olsztynie
Pruski Urząd Budownictwa Naziemnego w Olsztynie
Rząd Pruski
Stacja Naukowa Instytutu Zachodniego "Instytut Mazurski" w Olsztynie
Superintendentura w Kętrzynie
Superintendentura w Lidzbarku Warmińskim
Superintendentura w Morągu
Superintendentura w Olsztynie
Superintendentura w Ostródzie
Szkoła miejska w Biskupcu
Urząd Budownictwa Naziemnego w Biskupcu
Urząd do Spraw Melioracji i Urządzeń Wodnych w Olsztynie
Urząd Domenalno - Rentowy w Braniewie
Urząd Domenalno-Rentowy w Biskupcu
Urząd Domenalno-Rentowy w Olsztynie
Urząd Domenalno-Rentowy w Olsztynku pow. Ostródzki
Urząd Domenalno-Rentowy w Pasłęku
Urząd Domenalno-Rentowy w Przezmarku pow. Morąski
Urząd Domenalno-Rentowy we Fromborku
Urząd Konserwatora Zabytków Sztuki i Historii Prowincji Prus Wschodnich
Urząd Skarbowy w Lidzbarku Warmińskim
Urząd Stanu Cuwilnego w Sorkwitach pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Alt Pillau - Pillau II, pow. Fischhausen
Urząd Stanu Cywilnego w Aulenbach
Urząd Stanu Cywilnego w Babiętach Wielkich, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Bagienicach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Bałoszycach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Barczewie - obszar dworski, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Barczewie (miasto) pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Bartnej Stronie, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Bezledach, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Bęsi, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Biesowie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Biskupcu
Urząd Stanu Cywilnego w Biskupcu - obwód wiejski, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Biskupcu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Bisztynku, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Boguchwałach, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Boleszynie, pow. nowomiejski /dawny powiat brodnicki/
Urząd Stanu Cywilnego w Borkach pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Borowym, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Bożem, powiat mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Bratianie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Brąswałdzie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Brzoziu Lubawskim, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Burszewie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Chojniku, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Choszczewie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrównie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Dębach, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Dobrocinie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Dobrym Mieście
Urząd Stanu Cywilnego w Dobrym Mieście - okręg wiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Dobrym, pow. pasłęcki
Urząd Stanu Cywilnego w Drogoszach, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Durągu pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Dylewie pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie
Urząd Stanu Cywilnego w Elganowie, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Elgnowie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Ełdytach Wielkich pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Florczakach, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Galinach pow. bartoszycki
Urząd Stanu Cywilnego w Gierzwałdzie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Gietrzwałdzie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Giławach, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Giżycku
Urząd Stanu Cywilnego w Glaznotach pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Glądach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Głotowie pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Głowbitach, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Goleniu, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Goryniu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Górowie Ił.-obwód wiejski, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Górowie Iławeckim, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Górowychach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Grabnie, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Grabowie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Grabowie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Grazymach pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Grodzicznie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Grzędzie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Gulbi, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Gutkowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Gwiździnie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Iławie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Jamielniku, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Jarnołtowie
Urząd Stanu Cywilnego w Jawtach Wielkich, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Jesionowie pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Jeżach, pow. piski
Urząd Stanu Cywilnego w Jeżewie, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Jędrychowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Jonkowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Jorze Wielkiej, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Jurkach, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Kabinach, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Kalu, pow. węgorzewski
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieńcu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Kazanicach pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie
Urząd Stanu Cywilnego w Kętrzynie -domena, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Kiełbonkach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Kisielicach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Klebarku Wielkim, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Klewkach, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Klewnie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Knisie /Standesamt zu Gneist/ pow.giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Kolnie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Konopkach Wielkich /Standesamt zu Gross Konopken - Hanffen/, pow.giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Kowalach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Kraplewie pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Kraupischken-Breitenstein, pow. Tilsit-Ragnit
Urząd Stanu Cywilnego w Kronowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Krotoszynach, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Książniku, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Księżym Lasku, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Kucborku, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Kupinie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Kurkach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Kurzętniku, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Kwiecewie pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Lamkowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Lasecznie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Leginach, pow.reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Lesiskach, pow. pasłęcki
Urząd Stanu Cywilnego w Leśniewie, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warm.-obwód wiejski, pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim
Urząd Stanu Cywilnego w Limży, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Lipinkach, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Lipowie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Liwie pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Lochstädt, pow. Fischhausen
Urząd Stanu Cywilnego w Lubawie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Lubominie pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Łąkorzu, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Łęgowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Łężanach, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Łukcie pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Łuknajnie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Mańkach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Markowie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Marwałdzie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Mielnie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Mikołajkach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Mikołajkach, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Miłakowie - miasto, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Miłakowie - obwód wiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Miłkach, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Miłomłynie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Monetach, pow. piski
Urząd Stanu Cywilnego w Morągu
Urząd Stanu Cywilnego w Morlinach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Mortęgach pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Mrągowie
Urząd Stanu Cywilnego w Mrocznie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Muławkach, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Nawiadach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Nidzicy
Urząd Stanu Cywilnego w Nidzicy - obwód wiejski, pow. nidzicki
Urząd Stanu Cywilnego w Nipkowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Mieście Lubawskim
Urząd Stanu Cywilnego w Olbrachtowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Olsztynie
Urząd Stanu Cywilnego w Olsztynku - obwod wiejski, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Olsztynku pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Orkuszu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Orle, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Orłowie, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Orzechowie, pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowitem, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowiu, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Ostródzie
Urząd Stanu Cywilnego w Pachutkach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Parysie, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Pasymiu - obwód wiejski, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Pasymiu, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Piastach Wielkich, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Pieckach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Pietrzwałdzie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Pietrzwałdzie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Pillau - Pillau I, pow. Fischhausen
Urząd Stanu Cywilnego w Pillau - Twierdzy, pow. Fischhausen
Urząd Stanu Cywilnego w Piotrowicach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Pluskach, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Płatynach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Podągach, pow. pasłęcki
Urząd Stanu Cywilnego w Prabutach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Prątnicy, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Prejłowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Probarku, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Prosnej, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Prynowie, pow. węgorzewski
Urząd Stanu Cywilnego w Purdzie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Radomnie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Ramsowie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Rańsku, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Raszągu, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Reszkach, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Reszlu - obwód wiejski, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Reszlu, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Rodelach, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Rodnowie pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Rodowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Rogiedlach pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Rozogach, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Rożentalu, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Rożnowie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Różynce, pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Różyńsku Wielkim, pow. piski
Urząd Stanu Cywilnego w Rudzienicach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Rumienicy, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Ruszkowie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Rybnie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Rydzewie, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Rynie, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Sadłowie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Sambrodzie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Sampławie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Sarnowie, pow. nidzicki
Urząd Stanu Cywilnego w Sętalu, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Skarlinie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Skolitach pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Skowronach, pow. pasłęcki
Urząd Stanu Cywilnego w Słoneczniku, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Słupnicy, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Srokowie, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Stanclewie, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Stańkowie, pow. suski
Urząd stanu Cywilnego w Starej Różance, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Staświnach, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Sterławkach Wielkich, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Stębarku, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Stręgielu, pow. węgorzewski
Urząd Stanu Cywilnego w Suszu
Urząd Stanu Cywilnego w Szczepankowie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Szczurkowie, pow. bartoszycki
Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie
Urząd Stanu Cywilnego w Szczytnie - obwód wiejski, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Szestnie, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Szwarcenowie, pow. nowomiejski
Urząd stanu Cywilnego w Szymanach, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Szymbarku, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Szymonowie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Świątkach, pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Taborzu, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Tereszewie, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Tolku, pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Tołkinach, pow. kętrzyński
Urząd Stanu Cywilnego w Trelkowie, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Trumiejkach, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Tylicach, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Tynwałdzie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Ulnowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Wapniku pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Warpunach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Wesołowie, pow. suski
Urząd Stanu Cywilnego w Węgoju, pow. reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Węgorzewie
Urząd Stanu Cywilnego w Wielbarku - obwód wiejski, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Wielbarku, pow. szczycieński
Urząd Stanu Cywilnego w Wielkich Bałówkach, pow. nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Wilczkowie pow. lidzbarski
Urząd Stanu Cywilnego w Wirwajdach pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Włodowie, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Wojciechach pow. iławecki
Urząd Stanu Cywilnego w Woznicach, pow. mrągowski
Urząd Stanu Cywilnego w Wrzesinie, pow. olsztyński
Urząd Stanu Cywilnego w Wydminach, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Zajączkowie, pow. ostródzki
Urząd Stanu Cywilnego w Zalewie - miasto, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Zalewie - obwód wiejski, pow. morąski
Urząd Stanu Cywilnego w Zawidach, pow. Reszelski
Urząd Stanu Cywilnego w Zelkach, pow. giżycki
Urząd Stanu Cywilnego w Złotowie pow.nowomiejski
Urząd Stanu Cywilnego w Zwiniarzu, pow. nowomiejski
Urząd Zarządu Domeny w Reszlu
Wojewódzki Komitet Polskiej Partii Socjalistycznej w Olsztynie
Wojewódzki Komitet Żydowski w Olsztynie
Zarząd Miejski i Miejska Rada Narodowa w Jezioranach, pow. reszelski
Zarząd Miejski w Barczewie pow. olsztyński
Zarząd Miejski w Bisztynku pow. Biskupiecki
Zarząd Miejski w Braniewie
Zarząd Miejski w Dobrym Mieście pow. lidzbarski
Zarząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim
Zarząd Miejski w Olsztynie
Zarząd Miejski w Ornecie
Zarząd Miejski w Reszlu
Zarząd Odbudowy Zamku w Lidzbarku Warmińskim
Zbiór dokumentów pergaminowych
Zbiór kartograficzny
Zbiór planów Johannesa, Georga i Ernsta Larass
Zbiór szczątków zespołów kościołów ewangelickich w Królewcu
Zbiór szczątków zespołów nadleśnictw z terenu woj. Olsztyńskiego
Związek Budowy Małych Osiedli w Barczewie
Związek Młodzieży Demokratycznej w Olsztynie
Nazwa oryginalna:
Acta archipresbyterorum vartenburgensium Dioecesis Varmiensis
Das Domkapitel der Ermländischen Diözese
Domänen Justiz Amt Wartenburg
Domänen Polizei Amt Wormditt
Domänen Rent - Amt Braunsberg
Domänen Rent - Amt Frauenburg
Domänen Rent-Amt Allenstein
Domänen Rent-Amt Hohenstein
Domänen Rent-Amt Preussisch Holland
Domänen Rent-Amt Preussisch Mark
Domänen-Rent-Amt Bischofsburg
Ecclesia Archipresbyteralis Roeseliensis Dioecesis Varmiensis
Etats Ministerium
Evangelische Domgemeinde zu Königsberg
Evangelische Kirch zu Haberberg in Königsberg
Evangelische Kirche Albrechtsdorf (Diözese Bartenstein)
Evangelische Kirche Pillkallen
Evangelische Kirche zu Allenstein
Evangelische Kirche zu Altstadt in Königsberg
Evangelische Kirche zu Aweyden (Diözese Sensburg)
Evangelische Kirche zu Bischofsburg
Evangelische Kirche zu Bischofstein
Evangelische Kirche zu Bosemb (Diözese Sensburg)
Evangelische Kirche zu Candien (Diözese Neidenburg)
Evangelische Kirche zu Caymen
Evangelische Kirche zu Creuzburg
Evangelische Kirche zu Dakau (Diözese Roseberg)
Evangelische Kirche zu Deutsch Wilten, Georgenau, Klingenberg ( Diözese Friedland)
Evangelische Kirche zu Deutsch Wilten, Georgenau, Klingenberg (Diözese Friedland)
Evangelische Kirche zu Didlacken
Evangelische Kirche zu Dombrowken
Evangelische Kirche zu Eckersberg (Diözese Johannisburg)
Evangelische Kirche zu Eckersdorf
Evangelische Kirche zu Eichholz.
Evangelische Kirche zu Friedrichshof (Diözese Ortelsburg )
Evangelische Kirche zu Georgenburg
Evangelische Kirche zu Gilge
Evangelische Kirche zu Göritten.
Evangelische Kirche zu Gross Koschlau (Diözese Soldau )
Evangelische Kirche zu Gross Simnau
Evangelische Kirche zu Heinrichsdorf (Diözese Soldau )
Evangelische Kirche zu Herzogswalde
Evangelische Kirche zu Jäskendorf
Evangelische Kirche zu Jodlauken
Evangelische Kirche zu Juditten
Evangelische Kirche zu Kattenau.
Evangelische Kirche zu Kobulten (Diözese Ortelsburg)
Evangelische Kirche zu Kraplau - Döhringen ( Diözese Osterode)
Evangelische Kirche zu Kruglanken. Diözese Angerburg
Evangelische Kirche zu Kurken ( Diözese Osterode)
Evangelische Kirche zu Kutten
Evangelische Kirche zu Mahnsfeld
Evangelische Kirche zu Milken (Diözese Lötzen)
Evangelische Kirche zu Mohrungen
Evangelische Kirche zu Narzym ( Diözese Soldau )
Evangelische Kirche zu Neu Bartelsdorf.
Evangelische Kirche zu Norkitten
Evangelische Kirche zu Obehlischken.
Evangelische Kirche zu Ortelsburg. Diözese Ortelsburg
Evangelische Kirche zu Passenheim (Diözese Ortelsburg)
Evangelische Kirche zu Pelleningken
Evangelische Kirche zu Pillupönen.
Evangelische Kirche zu Pobethen
Evangelische Kirche zu Rastenburg
Evangelische Kirche zu Rhein (Diözese Lötzen)
Evangelische Kirche zu Riesenburg( Diözese Roseberg)
Evangelische Kirche zu Saalau
Evangelische Kirche zu Saalfeld
Evangelische Kirche zu Schippenbeiil (Diözese Friedland)
Evangelische Kirche zu Schirwindt
Evangelische Kirche zu Schmauch (Diözese Preussisch Holland)
Evangelische Kirche zu Schnellwalde
Evangelische Kirche zu Schönbruch (Diözese Friedland)
Evangelische Kirche zu Schwarzstein (Diözese Rastenburg)
Evangelische Kirche zu Seehesten (Diözese Sensburg)
Evangelische Kirche zu Sensburg (Diözese Sensburg)
Evangelische Kirche zu Silberbach
Evangelische Kirche zu Soldau (Diözese Soldau )
Evangelische Kirche zu Sonnenborn-Venedien
Evangelische Kirche zu Sorquitten (Diözese Sensburg)
Evangelische Kirche zu Stockheim
Evangelische Kirche zu Szillen
Evangelische Kirche zu Szirgupönen
Evangelische Kirche zu Tragheim in Königsberg
Evangelische Kirche zu Walterkehmen
Evangelische Kirche zu Waltersdorf
Evangelische Kirche zu Wartenburg (Diözese Allenstein)
Evangelische Kirche zu Widminnen (Diözese Lötzen)
Evangelische Kirche zu Willkischken - Laugszargen
Evangelische Weisen und Konfirmanden Anstalt für Ermland in Wartenburg
Ewangelische Kirche zu Auglitten-Schönwalde Diözese Friedland
Ewangelische Kirche zu Bötschersdorf - Allenau Diözese Friedland
Ewangelische Kirche zu Domnau Diözese Friedland
Ewangelische Kirche zu Gross Engelau Diözese Wehlau
Ewangelische Kirche zu Gross Friedrichsdorf Diözese Niederung
Ewangelische Kirche zu Klein Schönau Diözese Friedland
Ewangelische Kirche zu Lauknen Diözese Labiau
Hochbauamt in Bischofsburg
Innungen in Heilsberg
Innungen in Königsberg
Katholische Kloster Kirche zu Wartenburg Diözese Ermland
Katholische Pfarrkirche zu Guttstadt Diözese Ermland
Katholische Polnische Volksschule im Jommendorf bei Allenstein
Katolische Kirche in Diözese Culm
Kleinsiedlungsgesellschaft Wartenburg
Kollegiatstift (Kollegiatkirche) zu Guttstadt
Königliches Konsistorium von Preussen
Kriegs - und Domänen Kammer Königsberg - Gumbinnen (Salzburger Akten)
Kulturbauamt in Allestein
Landtagsakten des Herzogtums Preussen
Lyceum Hosianum in Braunsberg
Magistrat Allenstein
Magistrat Braunsberg
Magistrat Mohrungen
Magistrat Osterode
Magistrat Rössel
Magistrat Wartenburg
Magistrat Wormditt
NSDAP. Kreisleitung Allestein
Ordo Fratrum Minorum de Observantis in Lubavia
Ortsschulinspektion in Wartenburg
Ortsschulispektion in Allenstein
Preussisches Hochbauamt Allenstein
Schlossbauamt in Heilsberg
Spezialkommission Heilsberg
Spezialkommission Rössel.
Stadtschule zu Bischofsburg
Standesamt zu Albrechtsdorf
Standesamt zu Allenstein
Standesamt zu Alt Pillau -Pillau II
Standesamt zu Alt Rosenthal
Standesamt zu Alt Schöneberg
Standesamt zu Angerburg
Standesamt zu Arnsdorf
Standesamt zu Aulenbach
Standesamt zu Aweyden
Standesamt zu Bagnowen
Standesamt zu Bansen
Standesamt zu Beisleiden
Standesamt zu Bellschwitz
Standesamt zu Beutnerdorf
Standesamt zu Bieberswalde
Standesamt zu Bischofsburg
Standesamt zu Bischofsburg-Land
Standesamt zu Bischofstein
Standesamt zu Bischofswerder
Standesamt zu Bolleszyn
Standesamt zu Borken
Standesamt zu Borowen
Standesamt zu Bosemb
Standesamt zu Bössau
Standesamt zu Brattian
Standesamt zu Braunswalde
Standesamt zu Burschewen
Standesamt zu Chosczewen
Standesamt zu Cronau
Standesamt zu Deutsch Brzozie
Standesamt zu Deutsch Eylau
Standesamt zu Dietrichswalde
Standesamt zu Döbern
Standesamt zu Döhlau
Standesamt zu Döhringen
Standesamt zu Domäne Rastenburg
Standesamt zu Dönhoffstädt
Standesamt zu Drengfurth
Standesamt zu Eckersdorf
Standesamt zu Eichen
Standesamt zu Elditten
Standesamt zu Elgenau
Standesamt zu Eschenau
Standesamt zu Falkenstein
Standesamt zu Faulen
Standesamt zu Festung-Pillau
Standesamt zu Finckenstein
Standesamt zu Freudenthal
Standesamt zu Freystadt
Standesamt zu Friedrichshof
Standesamt zu Fürstenau
Standesamt zu Fürstenwalde
Standesamt zu Gallingen
Standesamt zu Gehsen
Standesamt zu Geierswalde
Standesamt zu Georgenthal
Standesamt zu Gilgenau
Standesamt zu Gilgenburg
Standesamt zu Glanden
Standesamt zu Glaubitten
Standesamt zu Glottau
Standesamt zu Gollingen
Standesamt zu Göttkendorf
Standesamt zu Grabau
Standesamt zu Grabowen
Standesamt zu Grasnitz
Standesamt zu Grodziczno
Standesamt zu Gross Albrechtau
Standesamt zu Gross Arnsdorf
Standesamt zu Gross Babenz
Standesamt zu Gross Ballowken
Standesamt zu Gross Bestendorf
Standesamt zu Gross Herzogswalde
Standesamt zu Gross Jauer
Standesamt zu Gross Jauth
Standesamt zu Gross Kleeberg
Standesamt zu Gross Köllen
Standesamt zu Gross Nipkau
Standesamt zu Gross Peisten
Standesamt zu Gross Peterwitz
Standesamt zu Gross Purden
Standesamt zu Gross Ramsau
Standesamt zu Gross Rohdau
Standesamt zu Gross Rosinsko - Grossrosen
Standesamt zu Gross Samrodt
Standesamt zu Gross Schiemanen
Standesamt zu Gross Schöndamerau
Standesamt zu Gross Simnau
Standesamt zu Gross Strengeln
Standesamt zu Gross Stürlack
Standesamt zu Gross Werder
Standesamt zu Guhringen
Standesamt zu Gulbien
Standesamt zu Gutsbezirk Wartenburg
Standesamt zu Guttstadt
Standesamt zu Guttstadt-Land
Standesamt zu Gwisdzin
Standesamt zu Hagenau
Standesamt zu Heiligenthal
Standesamt zu Heilsberg
Standesamt zu Heilsberg- Land
Standesamt zu Heinrichau
Standesamt zu Herzogswalde
Standesamt zu Hohenstein
Standesamt zu Hohenstein-Land
Standesamt zu Jamielnik
Standesamt zu Jeesau
Standesamt zu Jonkendorf
Standesamt zu Kabienen
Standesamt zu Kalkstein
Standesamt zu Kauernick
Standesamt zu Kazanitz
Standesamt zu Kehlen
Standesamt zu Kelbonken
Standesamt zu Klaukendorf
Standesamt zu Klawsdorf
Standesamt zu Klein Tromnau
Standesamt zu Kraplau
Standesamt zu Kraupischken- Breitenstein
Standesamt zu Krottoschin
Standesamt zu Kuppen
Standesamt zu Kurken
Standesamt zu Kutzburg
Standesamt zu Landsberg
Standesamt zu Landsberg-Land
Standesamt zu Langenau
Standesamt zu Legienen
Standesamt zu Leip
Standesamt zu Lemkendorf
Standesamt zu Liebemühl
Standesamt zu Liebstadt - Stadt
Standesamt zu Liebstadt Land
Standesamt zu Limbsee
Standesamt zu Lippinken
Standesamt zu Löbau
Standesamt zu Lochstädt
Standesamt zu Locken
Standesamt zu Lonkorz
Standesamt zu Lossainen
Standesamt zu Lötzen
Standesamt zu Lucknainen
Standesamt zu Manchengut
Standesamt zu Marienfelde
Standesamt zu Marwalde
Standesamt zu Milken
Standesamt zu Mohrungen
Standesamt zu Monethen
Standesamt zu Mörlen
Standesamt zu Mortung
Standesamt zu Mroczno
Standesamt zu Muhlack
Standesamt zu Mühlen
Standesamt zu Neidenburg
Standesamt zu Neidenburg Land
Standesamt zu Neuhoff
Standesamt zu Neumark
Standesamt zu Nikolaiken
Standesamt zu Nikolaiken
Standesamt zu Nossberg
Standesamt zu Orkusch
Standesamt zu Orlen - Arlen
Standesamt zu Orlowen - Adlers-Dorf
Standesamt zu Ortelsburg
Standesamt zu Ortelsburg Land
Standesamt zu Osterode
Standesamt zu Ostrowitt
Standesamt zu Paaris
Standesamt zu Pachutken
Standesamt zu Passenheim
Standesamt zu Passenheim Land
Standesamt zu Peitschendorf
Standesamt zu Peterswalde
Standesamt zu Peterswalde
Standesamt zu Pillau - Pillau I
Standesamt zu Platteinen
Standesamt zu Plautzig
Standesamt zu Podangen
Standesamt zu Prassen
Standesamt zu Preylowen
Standesamt zu Prinowen/Primsdorf
Standesamt zu Proberg
Standesamt zu Pronikau
Standesamt zu Queetz
Standesamt zu Radomno
Standesamt zu Raschung
Standesamt zu Rastenburg
Standesamt zu Raudnitz
Standesamt zu Rauschken
Standesamt zu Reddenau
Standesamt zu Regerteln
Standesamt zu Reichau
Standesamt zu Reichertswalde
Standesamt zu Reichwalde
Standesamt zu Rhein
Standesamt zu Rheinswein
Standesamt zu Ribben
Standesamt zu Riesenburg
Standesamt zu Rodehlen
Standesamt zu Rommen
Standesamt zu Röschken
Standesamt zu Rosenau
Standesamt zu Rosenberg
Standesamt zu Rosengarth
Standesamt zu Rosenthal
Standesamt zu Rössel
Standesamt zu Rössel - Freiheit
Standesamt zu Rydzewen - Rotwalde
Standesamt zu Saalfeld - Stadt
Standesamt zu Saalfeld Land
Standesamt zu Sadlowen -Bischofsburg Forstamt
Standesamt zu Samplawa
Standesamt zu Scharnau
Standesamt zu Schlitt
Standesamt zu Schmauch
Standesamt zu Schönberg
Standesamt zu Schönbruch
Standesamt zu Schwarzenau
Standesamt zu Seeberg
Standesamt zu Seehesten
Standesamt zu Sensburg
Standesamt zu Skarlin
Standesamt zu Soldau
Standesamt zu Sonnenberg
Standesamt zu Sonnenborn
Standesamt zu Sorquitten
Standesamt zu Soweiden
Standesamt zu Stangenwalde
Standesamt zu Stanislewo -Sternsee
Standesamt zu Stasswinnen-Eisermühl
Standesamt zu Steenkendorf
Standesamt zu Steffenswalde
Standesamt zu Stein
Standesamt zu Sturmhübel
Standesamt zu Süssenthal
Standesamt zu Taberbrück
Standesamt zu Tannenberg
Standesamt zu Terreszewo
Standesamt zu Tillwalde
Standesamt zu Tolks
Standesamt zu Tolksdorf
Standesamt zu Tyllitz
Standesamt zu Waltersdorf
Standesamt zu Warpuhnen
Standesamt zu Wartenburg
Standesamt zu Warweiden
Standesamt zu Weitzdorf
Standesamt zu Wengoyen
Standesamt zu Widminnen
Standesamt zu Willenberg
Standesamt zu Willenberg Land
Standesamt zu Wolfsdorf
Standesamt zu Wossnitzen
Standesamt zu Zlottowo
Standesamt zu Zwiniarz
Standestamt zu Gillau
Superintendentur Allenstein
Superintendentur Heilsberg
Superintendentur Mohrungen
Superintendentur Osterode
Tytuł jednostki:
Daty skrajne:
Hasło indeksu geograficznego:
Aleksandrowo
Alt Werder
Altkamp
Andrzejówka
Annowo
Augustynowo
Baranówka
Barciany
Barcin
Barczewo
Barthen
Bartoszyce
Bauda rzeczka
Baude
Baude Kanal
Baudy kanał
Bażyny
Beck
Bemowizna
Berlin
Betkendorf
Bęsia
Białczyn
Białężyn
Białokosz
Białuty
Biały Dwór
Biedkowo
Biesowo
Bietkowo
Birkenthal
Bischofsburg
Biskupiec
Bisztynek
Blieshöfen
Blizina
Bliżewo
Bludowo
Błudowo
Bogatynia
Boguchwały
Böhmenhofen
Bönkeim
Boreczno
Borken
Borkenheide
Borki Wielbarskie
Borki Wielkie
Borkowo
Boroszewo
Borowo
Boryniec
Bramka
Braniewo
Braniewo Nowe Miasto
Braunsberg
Braunsberg Neustadt
Braunsberg-Schlossdamm
Brzeszczyny
Bukowna
Bukwałd
Bydgoszcz
Cegielnia
Chaberkowo
Chłopki
Chruściel
Chwalibogowo
Cielętnik
Claushagen
Crottingen
Czenczel
Czerwonka
Czosnowo
Dajtki
Damerau
Dargowo
Dąbrowa
Dąbrówka
Derc
Derz
Deuthen
Dglebiska
Dinglauken
Długi Bór
Dłużnica
Drewnowo
Drewsdorf
Durąg
Duże Kaborno
Dzikowo
Einholc
Eschenwalde
Fehlau
Fiugajki
Flammberg
Franciszkowo Dolne
Frankenau
Franknowo
Frauenburg
Fraunburg-Ziegelei
Frączki
Freudenthal
Frombork
Gabditten
Gaffken
Gąsiorowo
Geisseln
Georgsheide
Getynga
Gisiel
Gołutowo
Gondes
Gorzechówko
Gorzyń
Górki Dąbskie
Grębocin
Grieslienen
Gronkowo
Gronowo
Gross Bössau
Gross Buchwalde
Gross Lattana
Gross Lemkendorf
Gross Rautenberg
Gross Tromp
Gross Werder
Grossheidenau
Grudziądz
Grunau
Grunenberg
Gryźliny
Grzędy
Grzybiny
Gumniska Wielkie
Gwiździny
Hagendorf
Hedrychowo
Henrykowo
Iliuszyno
Jakobswalde
Jakubowy Borek
Jankowo
Jaromierz
Jedliny
Jegeritten
Jegritten
Jegryty
Jeschonowitz
Jesionowiec
Jeziorany
Jeziorko
Jędrychowo
Jonkendorf
Jonkowo
Józefowo
Kabiny
Kadzie
Kagern
Kaginowo
Kahlfelde
Kälberhaus
Karaszewo
Karpiny Małe
Karpiny Wielkie
Karschau
Karszewo
Kępa Tolnicka
Kiekrz
Kikity
Kiparren
Kipary
Kirschfeld
Kitnowo
Klackendorf
Klawsdorf
Klein Gartz
Klein Lattana
Klein Maulen
Klein Rautenberg
Klein Tromp
Kleinheidenau
Klejnowo
Klenau
Klewno
Klępczewo
Klonowo
Klopchen
Kluczewo
Knobloch
Knoksztyn
Koggenbusch
Kollodzeygrund
Kolno Mazurskie
Kołodziejowy Grąd
Komajny
Komienen
Kominki
Konin
Kopernikowo
Korsekajny
Korszan
Köslin
Koszuny
Kramarzewo
Krämersdorf
Krąpiewo
Kretynga
Kreutzdorf
Krosno
Królewo
Kruglowo
Kruzy
Krze
Krzywy Róg
Krzyżewo
Książno
Księży Dwór
Kurau
Kurowo Braniewskie
Lamkowo
Langenau
Lechowo
Lejkowo
Lelkowo
Leśna
Libnowo
Lidzbark Warmiński
LidzbarkWarmiński
Limża
Lindenau
Lipowina
Lipówka
Lünz
Lutry
Luzec
Lysack
Łatana Mała
Łatana Wielka
Łazy
Łężany
Łódź
Łysak
Maciejewo
Majewka
Maliniak
Mällendorf
Mała Rucianka
Małdyty
Marcinkowo
Mariwca
Märtinsdorf
Mazury
Mącice
Meissen
Melna
Mertensdorf
Meteshofen
Mędrzyce
Miejska Wieś
Mielno
Mikołajewo
Miłakowo
Miłkowo
Młyn
Młynary
Młynówka
Montwitz
Mühlhausen
Mułki
Myślice
Nadorowo
Naguszewo
Najdymowo
Narusa
Narz
Nawra
Nebrowo Małe
Neu Märtinsdorf
Neu Passarge
Neu Vierzighuben
Neu Werder
Neu Wuttrienen
Neudims
Neuenwalde
Neuhof
Neumark
Nickelsdorf
Niedbałki
Niepruszewo
Nikielkowo
Nowa Pasłęka
Nowa Wieś
Nowe Marcinkowo
Nowe Włóki
Nowica
Nowiny
Nowojowiec
Nowojowitz
Olędry
Olsztyn
olsztyńskie województwo
Opaleniec
Opalenietz
Open
Orłowo
Ornet Fluss
Orneta
Ostrowin
Ostrowy
Ostróda
Ostrów
Oterki
Otłowo
Palczyn
Palta
Paltyna
Parlack
Parzęczew
Pasłęka
Passarge
Passwich
Patryki
Pellen
Penglitten
Petelkau
Peterhof
Pęglity
Pieciszewo
Piele
Pieniężno
Pierławki
Pierzchały
Pierzchno
Pilnik
Piła
Piotrkowiec
Piotrowy Dwór
Pisz
Piszewo
Plasswich
Plutwinnen
Pluty
Płoskinia
Płoskinie
Podgórz
Podlesie
Podlipie
Polangen
Połąga
Ponary
Poznań
Prejłowo
Preylowen
Prochy
Przykop
Przykopp
Radegrund
Radom Wieś
Radostowo
Radoszki
Radziejewo
Ramsden
Raschung
Rasząg
Redigkeinen
Redykajny
Regitten
Reszel
Ridbach
Röblau
Rodefeld
Rogity
Rohrdorf
Rosenau
Rössel
Rothflies
Różany
Różnowo
Rukławki
Rydłowo
Ryn Reszelski
Rzeck
Sanckt Andreasberg
Sankau
Santoppen
Sawity
Sądkowo
Sątopy-Samulewo
Schafsberg
Schalmey
Schaustern
Schilgehnen
Schillgehnen
Schöndamerau
Schöndorf
Schrötersau
Schwillgarben
Sendrowen
Sędrowo
Siedlec
Skic
Skietz
Sławka Wielka
Sławkowo
Słonecznik
Smogulec
Sople
Sopot
Sosnowka
Spiegelberg
Sprecowo
Stachy
Stanislewo
Stara Jania
Stary Dzierzgoń
Stążki
Stępień
Stołężyn
Straubendorf
Struga
Strumno
Stryjewo
Strzyżewo
Szalmia
Szałstry
Szambory
Szarniki
Szczepkowo
Szczupliny
Szewno
Szyleny
Ścięciel
Świecie
Świętochowice
Tarławki
Tarpno
Tchilling See
Tewelaucken
Tiedmannsdorf
Tłokowo
Tolkowiec
Tolksdorf
Tollack
Tornin
Trąbki
Trąby
Treudorf
Troszkowo
Trzcianka
Trzcianken
Tulity
Tuławki
Tułodziad
Turza Mała
Turzno
Tymawa
Uchorowo
Ułowo
Unikowo
Uścikowo
Vierzighuben
Vogelsang
Wacholderau
Wagenfeld
Waldpusch
Walsch Fluss
Wałsza
Waplewo
Warlity Wielkie
Warmia
Warszawa
Wartenburg
Wąbrzeźno
Wąsowo
Weinrichsdorf
Werder
Wesołowo
Wewno
Wielewo
Wielka Rucianka
Wieps
Wierzchosławice
Wierzgubach
Wierzno Małe
Wierzno Wielkie
Wipsowo
Włoczyska
Wojnity
Wojtowo
Wojtyny
Wola Lipowska
Wolka
Wołowo
Wopy
Wormditt
Worpławki
Woźno
Wólka Wielbarska
Wybczyk
Wyranden
Wyrandy
Wysoka Dąbrówka
Zaborowo
Zabrodzie
Zadroże
Zagern
Zagrzewo
Zajezierze
Zakrzewiec
Zakrzewo
Zalesie
Zalewo
Zapadki
Zawada
Zawierz
Zdziechowa
Zechau
Zerbunie
Zieleinak
Hasło indeksu osobowego:
Abt Michael Gottlieb - 168/78 Z
Abt Michael Gottlieb - 179/78 U
Adamczyk Władysław
Adametz
Annuschewski N/syn/*+ - 18/77 Z
Antoniewicz Jerzy
Antoschak Julius - 119/78 U
Apt Helene - 35/78 Z
Arendt Alfons
Arndt Nicolaus
Augustin Jakob - 153/77 U
Bachor Adam - 158/78 Z
Bachor Adam Joseph - 4/78 M
Bachor Anna - 102/77 U
Bachor Anna - 200/78 Z
Bachor Charlotte - 162/78 U
Bachor Eva - 159/77 U
Bachor Eva - 26/78 M
Bachor Martha - 12/78 U
Bader Albert
Badorek Katharina - 30/77 M
Badorrek Anna - 155/77 U
Badorrek Marie - 80/77 U
Ballay Wilhelmine Auguste - 66/78 U
Bałdigowski Johann - 23/77 M
Bar Auguste - 141/77 U
Baranowski Marie - 128/78 U
Baranowski Marie - 130/78 Z
Bargel Joan
Bartczyk Eva - 24/78 M
Bartczyk Katharina - 16/77 M
Bartczyk Katharina - 7/78 M
Bartel Anna
Bartel Elisabeth
Bartoschewitz Wilhelmine - 104/77 Z
Bartoschewitz Wilhelmine - 146/77 U
Bastek Bertha Wilhelmine - 56/78 U
Bastek Emil - 105/77 Z
Bastek Emil - 192/77 U
Bastek Katharina - 11/78 Z
Bastek Katharina - 191/77 U
Bastek Marie - 101/77 Z
Baumgart Josef
Baumgarth Charlotte - 213/78 U
Baumgarth Gottlieb - 12/78 Z
Baumgarth Marie - 94/78 U
Bednarz Wilhelmine Anna - 145/78 Z
Bednarz Wilhelmine Anna - 168/78 U
Behlau Elisabeth
Behlau Franz
Behrendt Josef
Berendt Joan
Bernet Hugo
Bernreither Josephine geb. Steltz
Bettsteller Charlotte Regina - 80/77 Z
Bettsteller Jakob - 40/78 Z
Bettsteller Jakob Wilhelm - 37/78 U
Bettsteller Karl - 226/78 U
Bettsteller Karoline - 32/78 Z
Bettsteller Karoline - 65/77 U
Beyer August
Bialobrzeski Gustav - 212/78 U
Białobrzeski Karl Wilhelm - 30/78 U
Białowons Johann - 20/78 M
Biedka Albert - 6/78 M
Biedrawina - Sukertowa Emilia
Bielau Eduard
Bieling A.
Biell Wulhelmine geb. Pätzel
Bioletzki Rosa
Bismarckeiche
Bitkowski Johann
Blank Paul
Blaurock Karoline - 159/78 Z
Blaurock Karoline - 167/78 U
Blaurock Regine - 28/78 M
Bleise Paul
Bloch Adam - 75/77 Z
Bloch Auguste Karoline - 203/77 U
Bloch Friederike - 6/77 Z
Bloch Peter - 60/77 U
Bludau Ananstasia geb. Weiss
Bludau Andreas
Bludau Rosa
Blumenstein Adam - 24/78 M
Blumenstein Auguste - 179/77 U
Blumenstein Auguste - 90/77 Z
Blumenstein Charlotte - 46/77 Z
Blumenstein Johann - 23/78 M
Blumenstein Karoline - 2/77 M
Blumenstein Katharina - 34/77 Z
Blumenstein Wilhelmine - 23/78 M
Bochenski Gottlieb - 11/77 M
Bochinski Michael - 95/78 U
Bochinski Wilhelm - 109/78 U
Bochinsky Wilhelm - 122/78 Z
Boenigk Jan
Bogatz Auguste - 75/77 U
Bogun Carl
Böhm
Bohm Bruno
Böhm Johann
Böhm Paul
Böhn Paul
Boiarzin Wilhelm - 64/78 U
Boiarzyn Charlotte - 18/78 M
Bojarzin Eva - 5/77 M
Bojarzin Katharina Charlotte - 53/77 U
Bojarzin Wilhelm Adam - 165/78 Z
Bojarzin Wilhelmine - 65/78 Z
Bojarzyn Martin - 51/77 Z
Bolz Joseph
Borchert August
Borgman Caroli
Brachmann Max
Brandt
Bratka Katharina - 99/77 U
Bratka Wilhelm - 16/77 M
Braun August
Braun Franz
Braun Georg Johannes - 122/78 U
Braun Michael
Braun Otto
Brise
Brozda Marie - 170/78 Z
Brozda N/syn/*+ - 48/78 Z
Brozda Wilhelm - 110/77 U
Brunon Boehm
Brzoska Louise - 159/78 U
Brzoska Louise Katharina Anna - 24/78 Z
Brzoska Wilhelm Michael - 177/78 U
Bucholtz August
Bucholtz Gustaw
Bucholz Martha
Buhnau Bertha
Burchert Julius
Burdenski Adam - 74/78 Z
Burdenski Karoline Wilhelmine - 219/78 U
Burdenski Martin Wilhelm - 113/77 U
Burdinski Wilhelm Karl - 79/78 U
Burry Anna Wilhelmine - 25/77 U
Burry Anna Wilhelmine - 26/77 Z
Burry Gottlieb - 53/78 U
Burry Samuel - 89/77 Z
Burski Jerzy
Buttler Louise - 92/78 Z
Casimir Martha
Celustek Adam - 49/78 U
Chatchut Karoline - 70/78 Z
Chatchut Karoline - 94/77 U
Chilla Christoph - 26/78 Z
Chilla Friedrich - 206/78 U
Chilla Gottliebe - 12/78 M
Chilla Helene Marie - 85/77 U
Chilla Louise - 27/78 Z
Chilla Marie - 107/77 Z
Chilla Marie - 22/78 Z
Chilla Wilhelm - 160/78 U
Chmielewski Czesław
Chochankowski Stanislaus - 90/78 U
Chodatz Friederike - 5/77 Z
Chudziak Adam - 91/78 Z
Chudziak Gottlieb - 35/78 U
Chudzinski Amalie Katharina - 36/77 M
Chudzinski Wilhelm Michael - 181/78 U
Chudzinski Wilhelmine - 120/78 Z
Cichowski Johann - 32/77 Z
Contag
Cymek Johann - 56/77 Z
Cymek Johann - 97/77 U
Cymek Wilhelmine - 132/78 U
Cyzewski Gustav - 41/77 U
Czeranski Friedrich - 123/78 Z
Czeranski Friedrich - 28/77 U
Czeranski Karoline - 153/78 Z
Czeranski Karoline - 187/78 U
Cziok Johann - 136/78 U
Czymek Marie - 40/78 U
Czymmek Charlotte - 45/77 U
Danielowski Joseph - 4/77 M
Dargel Hedwig
Dargel Julius
Daschkewitz Katharina - 24/77 M
Daschkewitz N/córka/*+ - 41/78 Z
Daszkewitz Wilhelmine - 1/77 U
David Emilie Elisabeh - 4/77 M
David Johann Christoph - 60/78 Z
Dawid Jakob Samuel - 10/78 M
Deptola Hilarius - 28/77 M
Deptolla Jakob - 6/77 M
Deptolla Johann - 221/78 U
Deptolla Karl Friedrich - 66/77 U
Deptolla N/córka/*+ - 36/77 Z
Deptoła Marie Auguste - 28/78 U
Dibowski Christoph 214/78 U
Domsalla Katharina - 22/78 M
Domurath Gottlieb Karl - 37/77 M
Domurath Wilhelm - 224/78 U
Dorin Eva - 209/77 U
Dorin Eva - 76/78 Z
Dorra Michael - 3/78 U
Doryn Jakob - 5/78 M
Dreschel Marie - 140/78 Z
Duda Ignatz - 29/78 M
Dulisz Joseph - 19/77 M
Dutz Wilhelmine - 75/78 U
Duwe Franz Eduard
Dyck Robert
Dziatkowski Franciskus
Dzielak Auguste - 61/78 U
Eckert Franz
Edmund Brzozowski
Ehlert, G. Thiel J. i Matern Peter
Embacher Wilhelm - 5/77 U
Endell D.
Engelberg Bertha
Engler August - 37/77 U
Engler N/syn/*+ - 20/77 Z
Engling August
Ephraim M.
Eppingen Fritz
Eppinger Fritz
Erdmann Julius
Eugelberg Adalbert
Faber Karl - 55/78 Z
Feidr Johann
Felbor Anna - 107/78 U
Felbor Katharina - 37/78 Z
Felbor Katharina - 47/77 U
Felbor Martin - 37/77 Z
Fidora Jakob - 25/77 M
Fidora Marie - 22/77 M
Fidorra Adam - 13/77 M
Fidorra Anna Gottliebe - 190/78 U
Fidorra Auguste Dorothea - 221/77 U
Fidorra Friederike Karoline - 11/78 U
Fidorra Jakob - 182/77 U
Fidorra Julius - 77/77 U
Fidorra Karl August - 54/78 U
Fidorra Katharina - 14/77 M
Fidorra Marie - 30/77 Z
Fidorra Marie Anna - 1/78 U
Fidorra N/syn/*+ - 139/78 Z
Fidorra Wilhelm - 12/77 U
Fidorra Wilhelm - 126/78 Z
Fidorra Wilhelm - 161/78 Z
Fidorra Wilhelm - 26/77 M
Fidorra Wilhelm - 87/77 U
Fidorra Wilhelmine - 193/78 U
Fidorra Wilhelmine - 219/77 U
Filip Adam - 102/77 Z
Filipowski Sigismund - 69/77 U
Fleischer
Fock Georgius
Fortak Martin - 88/78 Z
Fox Josef
Fox Viktor - 195/78 U
Frassa Auguste - 145/77 U
Frassa Auguste - 73/78 Z
Frączkowski Regine - 38/77 M
Freudenberg Hermann
Freytag Anton
Fromm Estine - 120/78 U
Fronczek Marie - 189/78 Z
Fuhn Clara
Gäbel A.
Gackel Friedrich
Gaebel A.
Galla Adam - 8/77 M
Galla Christian - 28/78 M
Galla Wilhelmine - 225/78 U
Gallweit Christoph - 15/78 Z
Gallweit Christoph - 23/78 U
Galonska Adam - 109/78 Z
Galonska Jakob - 139/78 U
Galonska Jakob - 97/78 Z
Galonska Wilhelm - 118/78 Z
Galonska Wilhelm - 14/77 M
Galonska Wilhelm - 71/78 U
Garstka Karoline - 126/77 U
Garztka Louise - 31/77 M
Gehrmann Philip, Michael, Lorenz
Gehrmann Valentin
Gendritzki Theodor
Geng Paul
Gerigk Johann i Margarete z d. Ruhnau
Geritz Franz
Geritz Gasparis
Gerndt M.
Getza Wilhelm - 149/77 U
Geyda Charlotte - 81/77 U
Geyda Gottlieb - 10/78 Z
Geyda Johann - 54/77 Z
Geyda Marie - 3/77 Z
Geyda Wilhelmine - 118/77 U
Gębik Władysław
Gillmaeister Anna
Gilzer Lucia
Gizewiusz Gustaw
Gladen Joan
Glaw Andreas
Glaw Zacharias
Gnadt Hedwig Martha - 96/77 U
Goerigk Marie - 18/78 Z
Goerigk Marie - 24/78 U
Goerigk Martin Felix - 190/78 Z
Goerigk Martin Felix - 202/78 U
Goldau Hugo
Gollasch August - 30/78 Z
Gollasch August - 57/78 U
Gorai Charlotte - 34/78 M
Gorai Justine - 30/78 M
Goray Karoline - 55/77 U
Goroncy Charlotte - 84/77 U
Goronczy Wilhelmine - 168/77 U
Gorray Friedrich - 65/78 U
Gorray Gustav - 38/78 U
Gorray Karoline Louise - 189/77 U
Gorray Wilhelmine - 207/77 U
Gorray Wilhelmine - 6/78 Z
Grabosch Michael - 38/78 M
Grabowski Adam Stanisław
Grabowski Friedrich - 27/77 U
Graw Anton
Greisner Emil
Greissner Emil
Grell Heinrich
Grenda Andreas - 61/78 Z
Grenda Franziska - 56/77 U
Grenda Joseph - 51/78 Z
Greritz Gasparis
Griffke Wilhelm
Grischmann David
Gröben Arthur
Groblenski Katharina Wilhelmine - 102/78 U
Groblewski Charlotte Eva - 21/77 Z
Groblewski Jakob - 1/77 Z
Gromzik Wilhelm - 51/78 U
Gros Marie - 223/78 U
Gross Georg
Gruda Friedrich - 13/78 M
Grudzenski Dorothea - 181/77 U
Grumbach Eduard - 13/77 Z
Grunwaldt J.
Grygier Tadeusz
Grzyb Eva - 46/78 Z
Grzyb Helene - 9/77 M
Guddatz Elisabeth Bertha - 82/77 U
Gut Katharina - 78/78 Z
Guth Johann - 131/77 U
Guth Johann - 84/77 Z
Guth Wilhelm Jakob - 44/77 Z
Guth Wilhelm Jakob - 64/77 U
Gutsweller Marie - 24/77 Z
Gwiasda Gottlieb - 30/77 M
Gwiasda Karoline - 180/78 U
Gyzewski Gottlieb - 33/78 U
Haagen Albert
Hallmann Anton
Hallmann Georg
Hallmann George
Hans von Tewelaucken
Harnau Michael
Hartwich Adam - 20/77 M
Hartwich Charlotte - 9/78 U
Hartwich Dorothea - 39/77 M
Hartwich Eva - 101/78 U
Hartwich Eva - 79/78 Z
Hartwich Gottlieb - 32/78 M
Hartwich Jakob - 5/78 Z
Harwardt Joseph i Lorenz
Harwart Andreas
Harwart Johann
Hasenberg Peter
Hausmann Joseph
Heick Franz
Hellnik Marianne - 214/77 U
Hennig Bertha
Herschsohn Moses - 3/78 M
Heyduck Gustav Adam - 109/77 Z
Heyduck Gustav Adam - 197/77 U
Hiepler Fritz
Hinz August
Hinz Joannis
Hinz Michael
Hinzmann Andreas
Hinzmann Johann
Hipler Fritz
Hoenig Bruno
Hoepfner Rudolph - 65/77 Z
Hoffmann Jacob
Hoffmann Valeria - 17/78 Z
Hoffmann Valeria - 213/77 U
Hofmann Franc
Hofmann Jacob
Hofmann Joan
Hohman Joseph
Hohmann Joseph
Höhn Josef
Höhn Joseph
Hohsman Joannis
Hollaender Martin
Holzky Rudolf
Höpfner Johann
Hoppe August
Innerlich Franziska - 82/78 Z
Innerlich Laurentius - 119/77 U
Itzek Friederike - 138/78 Z
Jablonowski Marie - 67/77 U
Jan z Tarławek
Janowitz Friedrich 15/77 U
Jasienski Eva Charlotte - 8/77 M
Jaśniewski Bronisław
Jedamski N/syn/*+ - 9/78 Z
Jekubczyk Charlotta Dorothea - 29/78 M
Jekubczyk Gottlieb Friedrich - 34/77 U
Jekubczyk Karoline - 72/77 Z
Jekubczyk Karolinw - 133/77 U
Jekubik Johann - 62/78 Z
Jekubzik Eva Karoline - 10/77 Z
Jekubzik Eva Karoline - 6/77 U
Jekubzik Johann Wilhelm - 13/78 U
Jeromin Friedrich - 200/78 U
Jędrzejek Józef
Joraschewski Anna Marie - 24/77 U
Jorczyk Anna - 12/78 M
Josephowitz Wilhelm - 115/78 U
Joswig Johann - 44/78 U
Jung Martha
Kaczmarczik Friederike - 41/77 Z
Kaczmarczyk Dorothea - 98/77 Z
Kaczmarczyk Joseph - 19/78 M
Kaczmarczyk Laurentius - 142/78 Z
Kaczmarczyk Laurentius - 148/78 U
Kadan Franz
Kajka Michał
Kamienski Anna - 20/78 Z
Kamnenski Johann - 166/78 Z
Kamnenski Johann - 216/77 U
Kandler Otto
Kania Adam - 32/77 M
Kania Charlotte - 161/78 U
Kania Wilhelmine - 11/78 M
Kapka Adam - 3/77 M
Kapka Katharina Auguste - 149/78 U
Kapteina Adam - 19/78 U
Kapteina Ludwig - 201/77 U
Kapteina Marie - 50/77 U
Kapteina Michael - 169/78 U
Karasch Eva - 174 U
Karpowitz Karl - 137/78 Z
Karpowitz Karl - 98/78 U
Karpowitz Wilhelm - 175/77 U
Karrasch Friedrich - 184/77 U
Kaschick Michael - 76/78 U
Kastan Martin
Katzmarczik Adam - 57/77 Z
Katzmarczik Charlotte - 146/78 Z
Katzmarczik Charlotte Marie - 101/77 U
Katzmarczik Franziska - 184/78 U
Katzmarczik Jakob - 115/77 U
Katzmarczik Jakob - 89/77 U
Katzmarczyk Katharina - 8/78 M
Katzmarczyk Wilhelmine - 9/78 M
Katzmarzczyk Christian - 21/78 M
Katzmarzik Charlotte - 98/77 U
Kayss Johann - 35/77 Z
Kayss Wilhelm - 91/78 U
Kelbassa Anna - 27/78 M
Kelbassa Christoph - 28/78 Z
Kelbassa Karoline Eva - 164/77 U
Kelbassa Karoline Eva - 86/77 Z
Kelbassa Michael - 80/78 Z
Kelbassa Samuel Michael - 34/77 M
Kelbassa Wilhelmine Eva - 33/77 U
Kellmann Auguste
Kellmann Catharina
Kemper
Kempka Auguste - 33/77 M
Kempka Katharina - 111/78 Z
Kempka Katharina - 33/78 M
Kempka Michael - 173/78 U
Kempski Ignatz - 180/78 Z
Kensy Anna - 4/78 M
Kensy Friedrich - 23/77 U
Kensy Friedrich - 26/78 U
Kensy Helene - 1/77 M
Kensy Marie - 21/78 M
Kerstan Friedrich Wilhelm Christoph - 48/78 U
Ketner Gustav
Keuchel Franz
Kiparski Charlotte - 13/77 U
Kissler Gustav
Kiy Gottlieb - 31/78 M
Kiy Katharina - 59/78 Z
Klask Johann - 147/78 U
Klein Andreas
Klein Rudolf
Klingenberg bernhard
Klos Gustav - 95/78 Z
Klos Wilhelmine - 94/78 Z
Klossek Michael - 158/77 U
Klossek Michael - 186/78 Z
Kluth Anton
Kluth Elisabeth
Knaebe Johann
Knieza Friedrich - 173/77 U
Knoblauch Ferdinand
Knobloch Anton
Kobus Marie - 155/78
Kobuss Adam - 43/77 Z
Kobuss Adam - 52/77 U
Koch Erich
Koehne
Koenig Oskar Karl - 202/77 U
Kohse Otto
Kohwaldt Franz
Kohwaldt Joseph
Kokernak Johann Julius - 12/78 M
Koll Anna
Koll August
Koll Nicolaus
Kollberg Ernst
Kolodzey Anna - 17/77 M
Kolodzey Gottlieb - 220/77 U
Kolodzey Wilhelmine - 217/77 U
Kolodziey Gottlieb - 38/77 M
Konietzka August - 167/77 U
Konietzka Auguste - 11/77 Z
Konietzka Wilhelmine Rosalie - 87/78 U
Konrad Zöllern von Rotenstein
Koose Hermann - 40/78 M
Kopka Adam Friedrich - 21/78 Z
Kopka August - 150/77 U
Kopka Friedrich - 195/78 Z
Kopka Michael - 39/78 M
Kopka Wilhelmine - 90/78 Z
Korzen Amalie Eva - 112/78 U
Korzen August - 30/78 M
Korzen August Michael - 148/77 U
Korzen Eva Friederika - 122/77 U
Korzen Johann - 148/78 Z
Korzen Karoline - 21/77 M
Korzen Michael - 194/77 U
Kositzki Jakob - 116/77 U
Kositzki Jakob - 68/77 Z
Kositzki Wilhelmine - 126/78 U
Kositzki Wilhelmine - 179/78 Z
Koslowski Gustav - 103/77 U
Koslowski Marie - 17/77 U
Koslowski Marie - 70/77 U
Kościół Ewangelicki w Podgórzu
Kowaldt Christiani
Kownacki H.
Kownatzki H.
Kozicki Gottlieb - 71/77 Z
Kozicki Gottlieb - 73/77 U
Kozicki Katharina - 14/78 M
Kozicki Wilhelmine - 46/77 U
Kozlowski Wilhelmine - 18/77 U
Kraenter
Kraft Bruno
Krakowski Josef
Kränter
Krasowski Kazimierz
Krawczyk Anton - 2/78 M
Krawczyk Karoline - 19/77 M
Krawczyk Michael - 32/78 U
Krecht Charlotte - 100/78 U
Kreichner Johann
Krischik Anorthe - 191/78 Z
Krischik Franziska - 88/77 U
Krischik Gustav Julius - 129/78 Z
Krischik Gustav Julius - 133/78 U
Krischik Johann - 127/77 U
Krischik Johann - 133/78 Z
Krischik Johann - 4/78 Z
Krischik Julius - 15/78 U
Krischik Marie - 110/78 U
Kromer Marcin
Kroschewski Paul
Krupka Wilhelm - 16/78 M
Kryszyk Anna - 25/78 M
Kryszyk Dorothea - 36/78 M
Krzikowski Wilhelm - 142/78 U
Krzikowski Wilhelm - 174/78 Z
Krzykowski Karoline - 146/78 U
Kucharzewski Charlotte - 135/77 U
Kucharzewski Michael
Kuhn August
Kuhn Karl
Kuhn Maria
Kukawka Joseph - 147/78 Z
Kulessa Charlotte - 44/78 Z
Kulessa Julius Friedrich - 211/78 U
Kulessa Wilhelm Martin - 172/77 U
Kulikowski Friedrich - 78/77 Z
Kulikowski Friedrich Wilhelm - 154/77 U
Kulina Gottlieb - 86/78 U
Kulina Gottlieb - 99?78 Z
Kupisch August - 176/77 U
Kupisch Gottlieb - 67/78 U
Kupisch Gottlieb - 98/78 Z
Kupisch Martin - 27/77 M
Kuschmaltz Franciszek
Kutrieb Karoline - 29/78 Z
Kutta Franziska - 206/77 U
Labusch Johann - 193/77 U
Lang Jacob
Lange Maria
Langwald Elisabeth
Langwalt Petrus
Larass
Larass Ernst
Larass Georg
Larass Johann
Laser Friedrich Wilhelm - 175/78 U
Laser Martin - 31/77 M
Laws Bartel
Laws Georg
Lay Anton
Leber Albert Julius - 103/78 U
Lehmann Anton
Lehmann Joan
Leidtke Franz
Lemcki Anton
Lemke Frnaz
Leschinski Wilhelmine Charlotte - 6/78 U
Lesienski Adam - 35/78 M
Leszczyński Wacław
Lettau Valentin
Lewandrowski Johann - 59/78 U
Leyding Gustaw
Leyk Fryderyk
Leyk Wilhelmine - 220/78 U
Leyn
Leyssner Marie Auguste - 96/77 Z
Leyssner Otto Johann - 166/77 U
Lęgowski Michał
Lichtenstein Eva Wilhelmine - 8/78 U
Lichtenstein Marie - 85/78 U
Liebert Andreas
Liedig Eduard
Liedig Paul
Lieter August
Lingemann Catharina
Lingmann Franz
Lingmann Johann
Lingnau Nathalie
Link Emma Bertha - 77/78 U
Lionau Michael
Lipka Adam - 33/78 M
Lipka Dorothea - 26/77 M
Lipka Johann - 162/77 U
Lipka Michael - 1/77 M
Lipka Wilhelm - 163/78 U
Lipski Emil
Litteck Aqugust
Littek Michael August - 8/78 M
Litzki Marie Magdalena - 138/78 U
Loch Martin - 9/77 M
Loeblick
Lork Christoph - 21/78 U
Lork Christoph - 70/78 U
Lork Karoline - 16/77 Z
Lorra Anna Charlotte - 139/77 U
Lorra Auguste - 83/77 Z
Lorra Charlotte - 170/78 U
Lorra Charlotte - 7/77 M
Lorra Julius - 16/77 U
Luczak Peter
Lukrafka Wilhelmine - 26/77 U
Lukrawka Anna Gottliebe - 41/78 M
Lux Charlotte - 20/78 M
Maczuk Bertha Wilhelmine - 157/78 U
Maczuk Friederike - 25/77 M
Maczuk Katharina Wilhelmine - 13/77 M
Malewski Juliusz
Malonnek Friedrich - 96/78 U
Maluch Hedwig - 165/77 U
Małłek Karol
Marczinowski Malvine - 51/77 U
Marek Franziska - 118/78 U
Marek Johann Adam - 41/78 M
Markwitan Auguste - 165/78 U
Markwitan Friedrich Wilhelm - 143/77 U
Markwitan Friedrich Wilhelm - 91/77 Z
Marmulla Friedrich - 34/78 M
Marquardt Andreas
Marquardt Charlotte - 147/77 U
Marquardt Elisabeth - 53/77 Z
Marquardt Eva - 10/77 U
Marquardt Franz
Marquardt Johann - 131/78 U
MarquardtJoseph
Marrek Christian - 63/77 Z
Marrek Eva - 22/77 Z
Martin Joseph
Marx Joseph
Masan Paul
Masau Paul
Mascherrek Anna - 144/78 U
Mascherrek Max Gottlieb - 113/78 U
Matschuk Johann August - 104/78 U
Melcher Anna
Melicher Andreas
Meltzer Petro
Menzel Ferdinand
meshing Anton
Michalski Gustav Adolph - 49/77 U
Michalski Martin Waldemar - 192/78 U
Michalski Paul Walther - 191/78 U
Miletzki Sylwester - 2/77 U
Milewski Katharina - 10/78 M
Milewski Katharina - 18/77 M
Milewski Martin - 18/78 M
Minarski Elisabeth - 196/77 U
Mittenberg Sally
Modzel Eva - 44/77 U
Modzel Marie - 199/78 U
Modzel Martin - 22/78 M
Modzel Wilhelmine - 178/78 U
Moritz Louise Bertha - 24/77 M
Moschall Emil
Mosen elisabeth
Motzkus Martin
Mross Bertha - 40/77 Z
Mross Maria Johanna - 186/77 U
Mross Marie Johanna - 97/77 Z
Mross Samuel Martin - 185/77 U
Mross Wilhelmine - 73/78 U
Mucha Charlotte - 198/77 U
Mucha Friedrich Karl - 172/78 U
Mucha Karoline - 8/77 Z
Mucha Louise Helene - 95/77 Z
Müller Albertus
Müller Joan
Müller Paul
Müller Samuel
Napiwodzki Gertrudis Josephine - 207/78 U
Naroska Michael - 93/77 U
Nathusius Friedrich
Nayda Friedrich - 45/77 Z
Neimann Georg
Nendza Marie Auguste - 222/77 U
Nendza Wilhelm - 4/77 U
Neubarth Richard
Neubert Franz - 200/77 U
Neudenberger Karl
Neuenborn Robert
Neumann Alfred Hugo Theodor - 62/77 U
Neumann Max
Neuwald Clara
Neuwaldt Anton
Neuwaldt Josef
Nielewski Charlotte - 77/77 Z
Nielewski Katharina - 76/77 Z
Niesthal Karoline - 74/77 U
Niewiarra Friedrich Wilhelm - 212/77 U
Niewiarra Jakob - 4/77 Z
Nilewski Charlotte - 30/77 U
Nilewski Friedrich - 134/78 U
Nilewski Johann - 63/78 U
Nilewski Marie - 21/77 U
Nilewski Martin - 14/77 Z
Nilewski Wilhelmine - 38/77 Z
Ninierza Martha Hedwig Leontine - 194/78 U
Nisch Margarete
Nistal Wilhelmine - 39/78 M
Nitsch Bernhard
Nitzmann Petrus
Nowocien Katharina - 25/77 Z
Nowoczin Friedrich Gottlieb - 144/77 U
Nowodworski Charlotte - 11/77 M
Nowodworski Friedrich Jakob - 114/77 U
Nowodworski Friedrich Karl - 170/77 U
Nowodworski Jakob - 111/77 U
Nowodworski Jakob - 62/77 Z
Nowodworski Johann - 205/78 U
Nowodworski Michael - 74/78 U
Olejniczak Wacław
Oleschkowitz August Samuel - 92/77 Z
Olk Gottlieb - 177/77 U
Ollesch Karl - 22/77 M
Olleschkowitz Auguste Samuel - 132/77 U
Olleschkowitz Charlotte - 197/78 U
Olomski Pauline - 20/78 U
Olszewski Joanes
Openkowski Katharina - 91/77 U
Oppallach Michael Johann - 176/78 U
Orlikowski von Thomas
Orzescik Karl - 169/77 U
Oskierski Paul - 87/77 Z
Oslerwen
Ott Emilie
Otto Paulus
Pacholl Wilhelmine geb. Pätzel
Paleske von
Palm August
Pałucki Tadeusz
Panke Charlotte - 12/77 M
Pannek Heinriette Ottilie - 186/78 U
Papajewski Johann Gustav - 210/77 U
Parscenski Friedrich - 17/78 U
Parscenski Johann - 2/77 Z
Paul Andreas
Pawelczyk Charlotte - 29/78 U
Pawelczyk Johann - 105/78 U
Payk Maria - 145/78 U
Payk Michael - 123/77 U
Paykowski Gustav - 55/78 U
Pell Karoline - 9/77 Z
Pell Michael - 154/78 U
Pencvit Anton Cajetan
Perk Agathe
Perwo Ernst Carl
Peter Joseph
Peters Fritz
Philipp George Wilhelm Bauer
Pieniężna Wanda
Pifan August Adam Michael - 136/77 U
Pilgermann Emilie
Piontkowski Karl Robert - 135/78 U
Piotrowski Andreas
Piwkiewicz Stanislaus - 37/78 M
Plath Anton
Plewka Adam - 117/78 U
Plewka Karl - 180/77 U
Plewka Wilhelm - 83/78 U
Plewka Wilhelmine - 129/77 U
Pliska Christoph - 64/77 Z
Podscharly Emil Franz - 105/77 U
Poell Katharina - 95/77 U
Pohlmann Bernhard
Polomski Michael - 151/77 U
Polomski Pauline - 7/77 U
Poschmann Carl Franz
Poschmann Fritz
Potocki Teodor
Powierski Gottliebe - 31/78 M
Powierski Marie - 37/77 M
Późny Walter (Władysław)
Preischat Friedrich - 137/78 U
Preus Martin i Johann
Preuss Johann
Preuss Vincenz
Protokowitz Friedrich - 158/78 U
Przygodda Wilhelm - 84/78 U
Przykopanski Friedrich - 50/77 Z
Przykopanski Louise - 80/78 U
Przykopanski Ludwig Adolph - 79/77 U
Puth Ferdinand
Puttkamer D.
Rachnitz Eva Karoline - 223/77 U
Radau Albert
Radau Carl
Radau Eduard
Radau Franz
Radau Johann
Radek Johann Adam - 36/78 M
Radek Karl - 190/77 U
Radek Michael - 61/77 Z
Radzik Charlotte - 29/77 M
Radzik Karl - 125/78 U
Rasch Karoline - 108/77 U
Rautenberg Marie - 124/77 U
Rehberg Maria - 108/78 U
Reibnitz
Reibnitz E.
Reichel
Reichel W.
Rembiewski Theophila - 10/78 U
Rex Anton
Ribienski Katharina - 215/78 U
Rimek Eva - 10/77 M
Rims Marie - 19/77 U
Rittberg
Rockel Josef
Roepert Rudolf
Rogallski Adam Jakob 143/78 U
Rogalski Friederike Wilhelmine - 38/77 U
Roggen Moritz - 198/78 U
Roggen N/córka/*+ - 204/77 U
Roggen N/córka/*+ - 99/77 Z
Roggen Rachel - 14/78 U
Rogowski Marie - 35/78 M
Rohde
Rohmann Anna - 25/78 U
Rohn Emil
Rohn Petrus
Roman wdowa
Romanowski Michael Adam - 123/78 U
Romeike Carl
Rosenau Joseph Eustachius - 171/78 U
Rosenkranz Josef
Rosenkranz Joseph
Roslan Michael Samuel - 140/77 U
Rosmanek Friedrich - 39/77 U
Rosnowski August - 130/77 U
Rosowski Anna - 209/78 U
Rosowski Friedrich - 59/77 Z
Rosslan Gottliebe - 6/77 M
Rosslan Jakob Michael - 160/77 U
Rosslan Martin - 35/77 M
Rothstein Hulda Rahel - 3/78 M
Rothstein Klara - 16/78 U
Rozowski August - 114/78 U
Rozowski Friedrich - 129/78 U
Rozowski N/syn/*+ - 17/77
Rozowski Wilhelmine Louise - 54/77 U
Ruch August - 142/77 U
Rudnicki Szymon
Rudnik Marie - 156/77 U
Rudnik Marie - 85/77 Z
Rudnik Wilhelm - 188/78 U
Rudnik Wilhelmine - 15/77 M
Ruhnau Paul
Rybacki Rosalie - 37/78 M
Saatz
Sadlowski Auguste Charlotte - 86/77 U
Sadlowski Jakob - 15/77 M
Sadlowski Marie - 88/78 U
Sadowski Auguste Bertha Eva - 27/78 U
Sadowski Eva - 42/78 M
Sadowski Wilhelm - 7/78 U
Samsel Karl - 163/77 U
Samson alias Scherutta Anna - 19/78 M
Saraschin Franz - 60/77 Z
Sartor Friederike - 90/77 U
Sawitzki Marie - 112/77 U
Sąd Krajowy w Pile
Schacht Ida
Schacht Katharina
Schacht Otto
Scharafinski Emma Klara - 152/78 U
Scharafinski Eugen Franz - 71/77 U
Scharafinski Oskar Hermann - 72/77 U
Scharnitzki Ascher
Scharnitzki Gustav
Scheffler Danielis
Schicht Johann
Schikorra Martin Wilhelm - 63/77 U
Schikorra Wilhelm Friedrich - 22/78 U
Schilke
Schilling Rudolf
Schinz Ernst
Schlensak Wilhelm - 178/77 U
Schlensak Wilhelmine - 164/78 U
Schlesiger Joan
Schloss Langenau
Schloss Lünz Schloss Lünz
Schloss Nawra
Schloss Siebeneichen
Schmelzer
Schmidt Georg
schmidt Joan
Schneider Eduard
Schneider Josef
Schnigenberg Anna
Schnigsberg Theodorus
Schrnitzki Eugen
Schröder Joseph
Schroeter August
Schroeter Ferdinand
Schroeter Marie - 210/78 U
Schröter Adalbertus
Schröter Jacob
Schuetzek Christoph - 9/78 M
Schuetzek Wilhelmine - 70/77 Z
Schultz
Schultz Julie Antonie - 18/78 U
Schulz Anna
Schulz Georg
Schulza Aloys
Schuster Wilhelm Adam - 47/78 U
Schuster Wilhelmine - 7/77 Z
Schwanke
Schwartz Hubert
Schwarz Ottilie Anna
Schweda Karoline - 20/77 M
Schweda Katharina - 76/77 U
Schweda Marie - 32/78 M
Schweikowski Adolph - 21/77 M
Schwider Adam - 74/77 Z
Schwider Karoline - 4/78 U
Schwiderek Wilhelmine - 28/77 Z
Schwiderek Wilhelmine - 43/77 U
Schwitai Michael - 39/77 M
Schwitalski Andreas - 218/78 U
Schwittai Eva - 68/78 U
Selinin Franz - 227/78 U
Selinin Vincent - 109/77 U
Selinin Vincent - 67/77 Z
Sender Johann - 58/77 U
Sengotta Charlotte - 215/77 U
Sengotta Karoline - 11/77 U
Sengotta Rosine - 52/77 Z
Sepan Friedrich - 62/78 U
Serowiak Katharina - 140/78 U
Sgriess Friedrich - 23/77 Z
Siegfried
Sieruta Onufrius - 29/77 Z
Silberbauch Valentin
Simanski Karl Friedrich - 15/77 Z
Simanski Karl Friedrich - 8/77 U
Skotz Dorothea - 82/77 Z
Skurpski Hieronim
Smolka Charlotte - 124/78 U
Smolka Jakob - 47/77 Z
Smolka Jakob - 78/77 U
Smolka Samuel - 1/78 M
Soczewski von Just
Sokolis Adam Michael - 33/77 M
Soltek Samuel - 14/78 M
Sommerfeld Andreas
Somplatzki Adam - 217/78 U
Somplatzki August Mathias - 26/78 M
Somplatzki Eva - 128/77 U
Somplatzki Eva - 73/77 Z
Somplatzki Johann - 12/77 M
Somplatzki Johann - 17/77 M
Somplatzki Michael - 185/78 U
Somplatzki Wilhelmine - 110/77 Z
Sonnabend Emil
Sontopski August - 92/78 U
Sontopski Charlotte Wilhelmine - 49/77 Z
Sontopski Louise Anna - 121/77 U
Sosnitzki Eva - 203/78 U
Sosnitzki Johann - 171/77 U
Sottek Friederike - 58/78 U
Sowa Franz
Sowa Paweł
Spell Charlotte - 134/77 U
Spell Wilhelmine - 127/78 U
Sperber
Sperling Friedrich
Sperling Julius
Sperling Otto
Spittka Friedrich - 99/78 U
Spittka Karoline - 3/77 M
Splaneemann Elisabeth
Staar Johann - 121/78 U
Stange Joseph
Stańczyk Stanisław
Stark August 174/78 U
Stark Eva - 195/77 U
Stawski Johann - 36/77 U
Stawski Johann - 39/77 Z
Stawski Wilhelmine - 106/78 U
Stefan Adolph Gustav - 29/77 U
Stefan Wilhelm Gottlieb - 157/77 U
Steffan Johann - 130/78 U
Steffan Max - 31/77 U
Steffen Robert
Steinke Anton
Stephan August - 138/77 U
Stephan Auguste Karoline - 15/78 M
Stephan Auguste Marie - 106/77 U
Stoll Johann
Stolz Emil
Stramm Johann - 25/78 M
Stramm Louise Marie - 151/78 U
Strube Emil
Strube Otto
Stutterheim Ernst
Suht Franz
Sukertowa - Biedrawina Emilia
Symanski Louise - 97/78 U
Symanski Wilhelm - 100/77 U
Syska Louise - 1/78 M
Szaft Michał
Szata Wilhelmine - 27/77 M
Szczepan August - 15/78 M
Szczepanek Katharina - 32/77 M
Szymanczik Johann - 93/77 Z
Szymański Edward
Śliwa Alojzy
Taday Wilhelmine Karoline - 57/77 U
Tadday Gottlieb - 2/77 M
Tadday N/syn/*+ - 108/77 Z
Taeger Karl
Tanski Anna - 156/78 U
Tanski Katharina - 12/77 Z
Tausch Caspar
Tausch Johann Peter
Teicher Johann
Thaler Joachim
Thater Andreas
Thews Paul Franz Gustav - 93/78 U
Thiel Andreas
Thiel Franz
Thiel Paul
Thim Mathias
Thimm August
Thomaschewski Karl - 14/77 U
Thomaszewski August
Tilz Valentin
Tomaszewski Marie - 222/78 U
Tomaszewski Michael - 10/77 M
Toppa Anna - 23/77 M
Totzek Emilie - 201/78 U
Totzek Gustav Adolph - 59/77 U
Totzek Gustav Adolph - 81/77 Z
Trawny Friedrich - 81/78 U
Trawny Johann - 17/78 M
Trawny Michael - 125/77 U
Trawny Michael Freidrich - 9/77 U
Treps Ignatz
Trzenschewski Charlotte - 111/78 U
Tulowietzki Friedrich - 32/77 U
Tutas Gustav - 55/77 Z
Tutas Gustav - 83/77 U
Tyska Wilhelmine - 39/78 U
Tyszkiewicz
Ulm Josef
Ulonska Auguste - 78/78 U
Ulonska Friedrich - 31/78 U
Ulonska Friedrich - 43/78 U
Ulonska Johann - 104/77 U
Wajwod Anton
Wallerkowski Marie - 58/77 Z
Wallerkowski Marie - 68/77 U
Wallerkowski Wilhelmine - 229/78 U
Walpuski Charlotte - 94/77 Z
Walpuski Johann - 2/78 U
Wanderlich Leopold
Wańkowicz Melchior
Wasilewski Adam - 18/77 M
Wax Anton
Wax Johan
Wax Joseph
Weide August
Weinberg August
Weiss Otto
Weissermel A.
Weisspferdt Jacob
Welk Adam - 228/78 U
Welskop Gottlieb - 31/77 Z
Welskop Karl Wilhelm - 22/77 U
Wener Jacob
Wenzel Samuel - 11/78 M
Werner Elisabet
Werner Jacob
Wernitz
Wichman Maria
Wichmann Andreas
Wichmann Maria
Wiechmann Rudolph Hermann - 24/77 M
Wieczorrek Marianne - 150/78 U
Wien Amalie Wilhelmine - 28/77 M
Wien O.
Wiersbitzki Marie - 211/77 U
Wierzbicki Marie - 5/78 M
Wietzorek Marie Louise - 183/78 U
Wilamowski Bogdan
Wilenski Wilhelm - 102/77 Z
Wirdel Franz
Wnuk Friedrich Wilhelm - 199/77 U
Wnuk Wilhelm - 29/77 M
Wobbe Anton
Wodzich Adam - 41/78 U
Wodzich Jakob - 19/77 Z
Wodzich Johann - 107/77 U
Wölki Anton
Woyda Friedrich - 5/77 M
Woyda Wilhelm - 69/78 U
Wrobel Katharina - 35/77 M
Wycenti Karoline - 38/78 M
Wydżga Jan Stefan
Wysk August Johann - 218/77 U
Wysk Charlotte - 40/78 M
Wysk Charlotte Anna - 117/77 U
Wysk Charlotte Anna - 79/77 Z
Wysk Friedrich - 42/78 U
Wysk Friedrich Wilhelm - 188/77 U
Wysk Marie - 48/77 U
Wysk Wilhelm Michael - 60/78 U
Wysotzky August - 20/77 U
Wytulski Christoph - 36/77 M
Wytulski Henriette - 36/78 U
Wytulski Marie - 141/78 U
Zabka Charlotte - 2/78
Zagermann Joseph
Zahlmann
Zahmer Carl
Załuski Andrzej Chryzostom
Zapadka Jakob - 7/78 M
Zapadka Johann Adam - 61/77 U
Zapadka Marie - 6/78 M
Zapadtka Amalie - 88/77 Z
Zapadtka Auguste - 137/77 U
Zapatka Gustav - 100/77 Z
Zapatka Gustav - 152/77 U
Zapatka Mathias - 50/78 U
Zapka Adam - 34/78 U
Zapka Anna - 35/77 U
Zapka Eva - 82/78 U
Zapka Eva Charlotte Wilhelmine - 189/78 U
Zapka Katharina - 33/77 Z
Zapka Michael - 166/78 U
Zapka Wilhelmine - 66/77 Z
Zapka Wilhelmine - 92/77 U
Zaremba Johann - 182/78 U
Zdunek Wilhelmine - 183/77 U
Zdziarstek Eva Friederike - 46/78 U
Zdziarstek Franz - 106/77 Z
Zdziarstek Franz - 208/77 U
Zdziarstek Johann Adam - 52/78 U
Zdziarstek Karoline - 17/78 M
Zdziarstek Martin August - 161/77 U
Zebrowski Adam - 48/77 Z
Zeranski Wilhelm - 216/78 U
Zgaga Auguste - 45/78 U
Zgaga Friedrich - 27/78 M
Zgaga Johann - 205/77 U
Zgaga Marie - 27/77 Z
Zgriss Louise - 187/77 U
Zgryss Karoline - 40/77 U
Zielazek Friedrich - 120/77 U
Zielazek Friedrich - 69/77 Z
Zielazek Wilhelmine - 208/78 U
Zielinski Marie - 3/77 U
Zielonka Jakob - 42/77 M
Zientara - Malewska Maria
Zimmek Dorothea - 116/78 U
Zimmermann Barbara
Zimmermann Otto Paul
Zolenski Albert - 198/78 U
Zoltek Marie - 16/78 M
Zoltek Marie - 42/77 Z
Zuckerfabrik Schwetz
Zwingenberg Friedrich 7/77 M
Zwingenberg Karl - 204/78 U
Zysk Franziska - 42/77 U
Hasło indeksu przedmiotowego:
55 PAL
administracja
agendy
akceptacja wymiaru szarwarku
akcja macowa
akt powołania
akta kontroli
akta ogólne
akta podręczne: generalia
akta przekazania dziedzictwa
akta szczegółowe
akty darowizmy
aktyw
aktyw powiatowy
altana
ankieta
ankiety sprawozdawcze
apelacje
arkusze wymiarowe
Bank dla Produktywizacji Żydów spółdzielnia z o o w Warszawie
bank ziemski
bażanciarnia
biblioteka
bilans
bilans zysków i strat
biskup
biskup warmiński
biuletyn informacyjny
Biuro Informacji i Propagandy
blankiety sprawozdawcze
bractwo
budowa i naprawa dróg, mostów, śluz i tam
budowa i naprawa mostów i śluz
budowa i naprawa mostu
budowa i naprawa śluzy
budowa i utrzymanie mostu
budowa kanału
budowa kolei
budowa kościoła ewangelickiego w Braniewie
budowa mostów
budowa mostu
budowa nowej śluzy
budowa tzw. Weinbrücke
budownictwo i remonty
budżet
budżet administracyjny
burmistrz
Cech Rzeźnicki
Centralna Komisja Mieszana
Centralny Komitet Żydów w Polsce
chmielnik
cmentarz
Cultus-Sachen
członkowie PPR
czynsz
czynsze
czynsze i inne dochody
dekret
dekrety
delegaci
dochody
dochody zwyczajne
dokument wymiaru szarwarku
dokumenty
dokumenty obciążeń szarwarkowych
dom ośmiorodzinny
dom sześciorodzinny
domenalne folwarki
domenalne lasy
domy osadnicze
doniesienia
Dos naje łebn-gazeta
dowody bankowe
dowody kasowe
dożynki
drewno do budowy mostu
droga brukowana
drogi wiejskie
dyplom szlachecki
dyplomy papierowe
działka chłopska
działka ziemi urzędnika
dziedziczne przekazanie
dzierżawa
dzierżawa dziedziczna
dzierżawa dziedziczna uprawnień rybackich
dzierżawa rakarni
dzierżawa rakarni braniewsko-fromborskiej
dzierżawa rakarni fromborskiej
dzierżawa ziemi
dżuma
edykt
egzekucja długu
egzekutywa
Egzekutywa Rolna
ekstrakty z rejestrów
emigracja
epidemie
ewangelicka szkoła
faktoria
foldery urządzeń grzewczych
foldery: drzwi przeciwgazowe
folwarki
fontanna
fundacja dla inwalidów
garbarnia
Główna Komisja Badania Zbrodni Niemieckich w Polsce
gmina szkolna
gospodarstwo leśne
gospodarstwo ogrodnicze
gospodarstwo rybackie
grobowiec
grupa domów
gruźlica
handel
informacje
informacje statystyczne o stanie domeny
inspekcja
Inspekcja Miejska
instrukcja
instrukcje
instrukcje, wykazy, załączniki
Instytut Mazurski w Olsztynie
Instytut Zachodni w Poznaniu
inwentarz
inwentarze
jakość gleby
Kaflarnia
kalendarze terminowe
kanalizacja
kanał
kancelaria
kapitał zakładowy
karczma
karczmy
kasa
katedra diecezjalna
katolicka szkoła
klomb
kolegium
kolegium i seminarium braniewskie
Kolegium Jezuickie w Braniewie
kolekta
Koła członkowskie WKŻ
Komiet Miejski PPR
komisja
komisja ds. ksiąg gruntowych
Komisja Kontroli Partyjnej
Komisja Porozumiewawcza
Komisja Porządku Publicznego
Komisja Rolna
komisje
komitet
Komitet Gminny
Komitet Jedności
Komitet Miejski PPR
Komitet Powiatowy PPR
Komitety Folwarczne
komiwojażer
komunia święta
komunikaty
Komunikaty Działu Informacji Naukowej Instytutu Mazurskiego
Komunikaty Instytutu Mazurskiego
konferencja
konsygnacje
kontrakt
kontrakt na budowę mostu
kontrakt z pieczęciami lakowymi
kontrakt z pieczęcią
kontrola
kontrola portów
kontrola statków
kontrole
kopie dokumentów
korespondencja
korporacja
kosztorys i rachunki
kosztorysy
kosztorysy i rachunki
kosztorysy, repartycje
kościół
Krajowa Rada Narodowa
Krajowy Związek Żydów w Niemczech
krawiec
kronika szkolna
księga biercza
księga główna rachunkowa
księga kościelna
księga prestacyjna
księga rachunkowa
księgi kościelne
księgi metrykalne
kultura
kupcy
kupiectwo
kupno i podział młyna
kurowskie łąki
laudemia-daniny feudalne
legitymacje rzemieślinicze
licytacja kupowanych materiałów budowlanych
likwidacja danin feudalnych
likwidacja wspólnoty gruntowej
listy
listy imienne mieszkańców
ludność miejscowego pochodzenia
ludność żydowska
łąka
Magistrat fromborski
malarz pokojowy
malarze
manuał niestałych danin
mapa prowincji
mapa Prus
materiały budowlane
Mazurski Uniwersytet Ludowy w Rudziskach Pasymskich
meldunki
Melioracja Braniewska
miasto
miasto biskupie
Miejska Rada Narodowa
Miejski Ośrodek Zdrowia
mieszkania
mieszkańcy wsi
Milicja Obywatelska
młyn
młyn w Rogitach
młyny
mosty na drogach wiejskich
nadanie chłopom własności ziemi
nadanie działek ziemi
nadanie ziemi
nadzwyczajne dochody ze spieniężonego szarwarku
naprawa drogi
naprawa mostu
naprawa śluzy
naprawa śluzy młyńskiej
narodowość
nauczyciel
nauczyciele
nazwy ulic
notariusz
Notate und Revision Protocolle
Nowe Życie
nowomiejski rów odpływowy
obchody powstania cechu rzeźników
obliczenia dochodów
obroty
obszar domeny fromborskiej
obywatele niemieccy
obywatelstwo polskie
ocena potrzeb rolników
Oddział Informacji i Propagandy
odpisy dokumentów
odstapienie kawałka ziemi
odstąpienie działek ziemi pod budowę kolei
odstąpienie ziemi pod budowę kolei
odwołania
odwoływanie i powoływanie sołtysów i przysięgłych
ogród
okólnik
okręg administracyjny
opieka społeczna
opieka zdrowotna
opłaty za zniesienie przymusu spożycia alkoholu
optanci
ordynacja młyńska
Organizacja Młodzieży Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego
organizacja nowych urzędów powiatowych
organizacja urzędów powiatowych
osiedlenie bartników
oświata
palmiarnia
Państwo Polskie
Państwowa Fabryka Wyrobów Drzewnych
Państwowe Nieruchomości Ziemskie
Paradeplatz
parcelacja gospodarstw
parcelacja gospodarstwa kolmerskiego
parcelacja majątku
parcelacja majątku szlacheckiego
parcelacja ziemi
Park
park miejski
pergola
pisma okólne i korespondencja
plac zabaw
plan katastralny
plan lekcji
plany finansowo -gospodarcze
plany pracy
plany sytuacyjne
plebania
płacenie czynszów
pobór podatku
poczta
podatek
podatek gruntowy
podatek od lokali
podatek od nieruchomości
podatek od psów
podatek pogłówny i od rogacizny
podatek zbożowy i od rogacizny
podatki kościelne
podjazd
podstawa opodatkowania
podzial gruntów
podział gruntów
podział gruntu kolmera
podział lasu czynszowego i danin
podział majątku
podział posesji
podział ziemi
polisy ubezpieczeniowe
polowanie
Polska Partia Robotnicza
Polska Partia Socjalistyczna
Polski Zwązek Zachodni Zarząd Okręgowy w Olsztynie
Polskie Koleje Państwowe
pomoc społeczna
pomoce kancelaryjne
posiedzenia
posiedzenia międzypartyjne
posiedzenia plenarne
posiedzenia Prezydium CKŻP
postanowienie wydziału policyjnego magistratu
potwierdzenie stanu posiadania i wymiaru szarwarku
potwierdzenie zapisu
Powiatowa Komisja Rewizyjna
Powiatowa Rada Narodowa
Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni
Powszechny Dom Towarowy
pożyczki
prawa i zobowiązania własności ziemi
prawo polowania
prcownicy sezonowi
preliminarz
preliminarz budżetowy
prezydent
Prezydent Miasta
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Olsztynie
proces administracyjny
projekt budżetu
projekt domu
projekt, kosztorysy
projekty budowlane
protokoły
protokoły i porozumienia
protokoły porozumienia
protokoły porozumień
protokoły posiedzeń
protokoły, recesy
protokół
protokół porozumienia, kontrakt
protokół przejęcia dóbr
przedsiębiorstwo
przedsiębiorstwo miejskie
przedszkola
przedszkole
przejęcie folwarku
przekazanie dziedzictwa
przekazanie gospodarstwa
przelew młyński
przepisy finansowe
Przezydium Miejskiej Rady Narodowej
przychód z gruntów
przyjęcie wymiaru szarwarku
przyłączenie dwóch wsi do domeny
przynależność narodowa
przypisy i odpisy
przywileje miasta
publikanda
PUBP
rabata
rachunki
rachunki budowlane
rachunki kasy dla ubogich
rachunki kasy szkolnej
rachunki kościelne
rachunki szkół
rachunki szpitalne
rachunkowość
Rada Nadzorcza
reces porozumienia
reces porozumienia spadkobierców
Referat Administracyjno-Samorządowy
Referat Gospodarczy
Referat Kobiecy
Referat Komunikacyjny
Referat Organizacyjny
Referat Personalny
Referat Propagandy
Referat Przemysłowy
Referat Rolny
Referat Zawodowy
referendum
regulacja danin na rzecz kościoła
regulacje prawne
regulamin
rehabilitacja
rejestr
rejestr parafian
rejestr podatkowy
rejestr ruchomości
rejestry łanów i danin
rejestry szkół
reklamacje
rekurs
repartycja kosztów
repartycja robocizny
repatriacja
repolonizacja
rewizja
rezolucje
robocizna ręczna i sprzężajna
rodzaje osadników
rokowania z rakarzem
rozdział obowiązku dostarczenia materiałów budowlanych
rozdzielenie działek rodzin chałupników
rozdzielenie folwarków
rozdzielenie gruntów we wsi Chruściel
rozeta
Rozlewnia Piwa
rozporządzenia
rozporządzenia i obwieszczenia
rozporządzenie
roztrzygnięcia
ruch ludności
rysunki techniczne
rzemiosło
rzeźba ogrodowa
rzeźnia
saldo
sąd ławniczy
sąd miejski
Sąd Okręgowy w Olsztynie
sekretariat
sekretarze komórek partyjnych
separacja gruntów
separacja gruntu
sesja
skarbnik miejski
skargi na rakarza
składy soli
skorowidz
skwer
służebności chłopów
spis akt
spis gospodarzy
spis konfirmowanych
spisy inwentarzowe
spisy wszystkich mieszkańców domeny
Spół. "Społem"
Spół.Pracy"Rozwój"
Spół.Rolniczo-Handlowa
spółka
sprawozdania
sprawozdania finansowe
sprawozdania statystyczne
sprawozdanie
sprawozdanie z kontroli
sprawy gruntowe
sprawy hipoteczne
sprawy konfirmowanych
sprawy ogólne
sprawy ogólne i zarządu parafią
sprawy personalne
sprawy pochówku
sprawy procesowe
sprawy procesowe i porządkowe
Stacja Naukowa Instytutu Zachodniego w Olsztynie
stan posiadania i wymiar szarwarku
stan zagospodarowania łanów chłopskich
Starostwo Powiatowe
statut
statystyczne informacje o jakości gleby
staw
synagoga w Pile
szacowanie nieruchomości
szarwark
szarwark spieniężony
szkody wojenne
szkolnictwo
szkoła
szpital
szpital we Fromborku
sztuka teatralna
świadczenie drewna opałowego
tabelaryczne wykazy
tabele prestacyjne
tama zamkowa
Towarzystwo Ochrony Zdrowia przy CKŻ w Łodzi
Towarzystwo Strzeleckie
ubezpieczenia przeciwpożarowe
uchwała
uchwały
uczniowie
uiszczenia
ulice
umowa
umowy czynszowe
umowy kupna-sprzedaży
umożenia
Union Sachen
uproszczony projekt budowy domu
urbaria
ustalanie okręgów sołeckich
utrzymanie kanału Baudy
utrzymanie mostu na Baudzie
utrzymanie stanu grobli
utrzymanie wdów po pastorach
Varia
walne zebrania członków
warmiński Mons pietatis
Warsztaty Montażowe
wartość posesji
wartość towarów
weryfikacja
wieczyste księgi gruntowe
wieczyste nadanie placu
wierza ciśnień
wieża ciśnień
wilkierz
wnioski i rachunki
wodociągi
wodociągi i kanalizacja
Wodociągi i Kanalizacja wydawnictwo
Wojewódzka Rada Narodowa
wojsko
wpis do księgi hipotecznej
wpływy i wydatki
wsie domenalne
wsie na prawie chełmińskim
wspólne łąki na tamie zamkowej
współdziałanie
wybory
wybór delegatów powiatowych
wybór sołtysów
wyciągi z manuałów
wydatki
wydatki zwyczajne
wydawnictwa własne
Wydział Ogólny
wydziały
wydzielenie działki gruntu
wydzielenie działki z ziemi wspólnej
wydzielenie działki ziemi
wydzielenie szałasówki z ogrodem
wydzierżawianie nieruchomości
wydzierżawianie uprawnienia łowienia ryb w Pasłęce
wydzierżawienie młyna
wykaz
wykaz dostaw materiałów
wykaz dziesięcin
Wykaz płatników danin przy zmianie właścicieli
wykazy
wykazy członków
wykazy dostarczenia drewna
wykazy konfirmowanych
wykazy mostów na obszarze domeny
wykazy wsi, gospodarzy, łanów i danin
wykazy zakończonych budów
wykluczeni
wymiar szarwarku i czynszu zbożowego
zakład ogrodniczy
zakres czynności
załączniki
załączniki do rachunków
załączniki do rejestru ślubów
załączniki do rejestru zmarłych
zamiana parcel
zaopatrzenie
zapis wieczysty
zapis wieczysty majątku
zapisy gruntów
zapomogi
zapowiedź nadania wieczystego w przyszłości
zaraza
Zarząd Dróg i Budowy Mostów
zarząd kościelny
zarząd miasta
Zarząd Miejski
Zarząd Miejski w Olsztynie
Zarząd Nieruchomości
zarządzenia
zarządzenia i instrukcja
zarządzenia i instrukcje
zarządzenia o księgowaniu dochodów
zarządzenia odnośnie danin feudalnych
zarządzenia rejencji
zarządzenia wewnętrzne
zarządzenia, obwieszczenia i instrukcje
zatrudnianie nauczycieli
zatrudnieni czasowo
zawierzewski most
zażalenia
zebrania wyborcz
zebrania wyborcze
zestawienie
zgoda na wymiar szarwarku
zniesienie przymusu młyńskiego
zniesienie przymusu spożycia alkoholu
Związek Młodzieży Demokratycznej
Związek Samopomocy Chłopskiej
Związek Walki Młodych
Związek Wschodnioniemieckich Przedsięwzięć Mieszkaniowych
Żydowska Kongregacja Wyznaniowa
Copyright © 2011-2013 All Rights Reserved
licznik odwiedzin